AEG Lavamat 76285FL

AEG Lavamat 76285 FL je předem plněná automatická pračka o maximálním příkonu 2200 wattů. Vybrat si můžete z důmyslně navržených pracích programů a funkcí, které zajistí ochranu pro všechny typy vláken. Vyprat můžete najednou až 8 kilogramů prádla. Pračka také disponuje navíc 2 parními programy. Pračka vybavená bubnem  ProTex je tak šetrná, že v ní můžete bezpečně prát i ty nejjemnější tkaniny a vaše oblečení bude vypadat déle jako nové. Stříbrný certifikát Woolmark.Oceníte rovněž jednoduchou obsluhu. Informace o době praní a dalších ukazatelích snadno přečtete na velkém LCD displeji.Výkon A+++ –10 % o 10 % energeticky úspornější než nejvyšší třída na trhu, třída A+++.Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Systém množstevní automatiky Fuzzy Logic automaticky reguluje spotřebu vody, energie i délku samotného programu tak, aby tyto údaje vždy odpovídaly obsahu a typu praného prádla.  Navíc prodlužuje jeho životnost a déle vypadá jako nové. Oceníte ekonomicky úspornou technologii OptiSense, speciálně navrženou tak, aby zajistila nejnižší možnou spotřebu vody, energie i času. Bezpečnostní funkci plní ochrana proti přetečení. Lze si také plánovat odložený start pracího procesu. Chytrý spotřebič s integrovanou ochranou proti přetečení automaticky kontroluje vyvažování náplně bubnu.

Spolehlivost, odolnost a výkon – s minimální hlučností – díky invertor motoru. Osvěžte i to nejchoulostivější oblečení. Když potřebujete nějaké oblečení pouze osvěžit a nikoliv zcela vyprat, představují tyto speciální parní programy přesně to, co hledáte. Maximalizujte účinnost vašeho odstraňovače skvrn. Ujistěte se, že váš odstraňovač skvrn skutečně odvede svou práci. Systém odstraňování skvrn uvolňuje odstraňovač skvrn v ten správný moment, aby tak zajistil maximální účinnost.

Parametry:

Hmotnost (kg) 72.300
Výška (cm) 85.00
Šířka (cm) 60.00
Hloubka (cm) 60.50
Kapacita praní (kg) 8
Energetická třída A+++
Účinnost praní A účinnost odstřeďování B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1200
Příkon (W) 2200
Odhadovaná roční spotřeba (kWh)162,0
Spotřeba energie – bavlna 60°C (kWh) 0.9
 
Video recenze :

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.