AEG LAVATHERM 86581IH3

Kvalitní sušička prádla AEG LAVATHERM 86581IH3 funguje s technologií tepelného čerpadla, která dosahuje vysokou energetickou účinnost.
Systém ÖKOFlow u této bubnové sušičky zahrnuje vysoce účinný filtrační systém. Díky čištění jediného filtru se snadno udržuje vysoký průtok vzduchu a nízká spotřeba energie.
Díky této bubnové sušičce můžete vaše oděvy usušit téměř dokonale potichu. Technologie Silent System Plus zajišťuje minimální hlučnost – rekordně nízkých 62 dB při extra tichém programu.Další zajímavostí je systém AbsoluteCareTM, který přizpůsobí rychlost a směr otáčení bubnu a teplotu sušení pro různé druhy tkanin.Pokud vás tato sušička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  ÖKOFlow je zase systém, který zahrnuje vysoce účinný filtrační systém, který udržuje vysoký průtok vzduchu a nízkou spotřebu.Využijte možnost odložení procesu sušení a dosáhněte úspory s levnějším nočním proudem. Vše jednoduše nastavíte pomocí ovládacího panelu s ikonami. Displej zobrazí informace nejen o zbytkovém čase, ale také o samotném průběhu sušicího cyklu.
Specifikace
Barva Bílá
Vnitřní osvětlení LED
Funkce proti pomačkání prádla ano, standardní 90 minut
Příkon (W) 900
Energetická třída A++
Čas sušení v cyklu “bavlna, suché do skříně” (min) 154
Výška (mm) 850
Šířka (mm) 600
Hloubka (mm) 600
Čistá hmotnost (kg) 47.96

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.