AEG Lavatherm 86589IH3C

Sušička kondenzační AEG T86589IH3C, energetická třída A++, kapacita sušení 8 kg, funkce proti pomačkání prádla, zpožděný start, volitelný zvukový signál na konci programu.
Z hlediska energetické účinnosti je tato bubnová sušička ohodnocena třídou A++. To znamená, že při srovnání spotřebuje o 58 % méně energie než sušičky třídy B. Navíc nedělá kompromisy ve výsledcích sušení, které jsou skvělé i při minimální spotřebě energie.Pokud vás tato sušička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Tato bubnová sušička je ohodnocena energetickou třídou A++ – to znamená, že je při srovnání o 58 % úspornější než standardní bubnové sušičky energetické třídy B.Ať děláte cokoliv, můžete při tom spustit tuto bubnovou sušičku, aniž by vás jakkoliv vyrušovala. Sušicí cyklus byl speciálně navržen tak, aby se snížila jeho hlučnost, a skříň spotřebiče byla odizolována ke snížení přenosu hluku. Spolu s extra tichým invertním motorem zajišťují tyto prvky absolutně minimální hlučnost – rekordně nízkých 62 dB při použití extra tichého programu.Díky této bubnové sušičce můžete vaše oděvy usušit téměř dokonale potichu. Technologie Silent System Plus zajišťuje minimální hlučnost – rekordně nízkých 62 dB při extra tichém programu.
Specifikace
Energetická třída: A++
Hlučnost při sušení dB(A)
Čas sušení v cyklu “bavlna, suché do skříně” (min) 170
Spotřeba en. v cyklu “bavlna k žehlení” (kWh)
Kapacita náplně pro cyklus “bavlna k žehlení” (kg)
Čas cyklu “bavlna, žehlení” (min.)
Spotř. en. pro cyklus “syntetika, suché do skříně”
Kapac. náplně cyklu “synt. suché do skříně” (kg)
Čas cyklu “syntetika, suché do skříně” (min.)
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 235

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.