AEG ProSteam L7FBE48SC – funkce a ovládací prvky

AEG ProSteam L7FBE48SC-FUNKCE a OVLÁDACÍ PRVKY

Jestliže pračka sbírala body v kategorii velikosti, ztrácí je v rozsahu jejích funkcí. Funkcí nemá sice málo, ale nenabízí žádnou výraznější výhodu oproti konkurenčním a levnějším modelům.
Problém máme i s výrobcem velmi vychvalovaným počtem otáček. Zatímco běžné pračky končí někde kolem 1 200 otáček za minutu, pračka AEG dosáhne až 1 400 otáček při finálním ždímání. Celý tento systém má ale háček v tom, že při takovém počtu otáček může dojít k narušení struktury prádla a jeho následnému žmolkování. Propadák nahrazuje pouze možnost nastavení regulace otáček a jejich snížení na vhodnější rychlost.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce a Ovládací prvky
4.Specifikace
5.Verdikt

Při umístění a celkovém návrhu ovládacích prvků a designu pračky výrobce kladl především důraz na jeho modernost a zároveň jednoduchost. Pračku ovládáte poměrně kvalitním a rychlým dotykovým displejem a celé uživatelské rozhraní je kompletně přeložené do češtiny.

Na designu pračky nás zaujaly především jemné doplňky. Na první pohled sice pračka AEG nijak nevyčnívá nad jejími kolegyněmi, delší zkoumání ale prozrazuje důraz na detail při jejím navrhování. Drobné ozdobné prvky a precizně dotažené lišty tvoří nejen efektivní, ale i moderní doplněk do domácnosti.

Ačkoliv sami tvrdíme, že produkty by měly sloužit především svému účelu bez ohledu na jejich podobu, minimalistický a zároveň do detailu propracovaný design pračky nás utvrdil v omylu. Pokud si zařizujete koupelnu nejen účelově, ale kladete důraz i na moderní vzhled, pračka AEG ProSteam do ní padne jako ulitá.

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Uživatelské recenze zde
[/note]
AEG-L7FBE48S-32-energeticka-hodnota

AEG-L7FBE48S-32-energeticka-hodnota

 

Podívejme se ale na celkovou kvalitu pračky. Poměrně robustní šasi nevykazuje známky velkého opotřebení. O kvalitě motoru a mechanických částí se můžeme při kratším používání pouze přít. Výrobce ale deklaruje dlouhou životnost doživotní zárukou právě na motor. A to je něco, s čím je třeba počítat.

Další strana – 4.Specifikace

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 13 000 Kč
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 1.3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.