AEG ProSteam L7FBE48SC – velikost

AEG ProSteam L7FBE48SC-VELIKOST

Plánujete-li si kupovat novou pračku do garsonku 1+1 nebo menší, modelu AEG se vyhněte obloukem. Pračka sice nepatří k těm největším pračkám na trhu, nicméně se svými téměř 90 centimetry a hmotností necelých 80 kg se do osmého patra příliš nehodí. Nehledě na poměrně velké boční otevírání, se kterým byste se do koupelny nemuseli vejít.

Pokud vám ale její větší rozměry a hmotnost nevadí, oceníte velikost bubnu do kterého se vejde až 8 kg prádla. Na jeden prací režim tak zvládnete i větší objem prádla a víkendové praní pro vás nebude otázkou celého odpoledne, ale dvou pracích cyklů.

Majitelé větších bytů se jistě ptají po hlučnosti pračky. Zde model AEG ProSteam vede o několik délek. V poměru s jeho větší velikostí a hmotností dosahuje jen velmi malé hlučnosti a my bychom se s ní nebáli prát ani v pozdních večerních hodinách nad bytem přecitlivělých sousedů.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce a Ovládací prvky
4.Specifikace
5.Verdikt

Potěšil nás i AquaStop ventil na napouštěcí hadici. Tento ventil zabrání úniku vody do bytových prostor při prasknutí hadice. Mechanismus ventilu automaticky vypne vodu a zamezí škodám způsobeným únikem množství vody. Systém AquaStop se dnes již stává standardem, za který si ale často musíte připlatit. Samotná hadice opatřená ventilem stojí i několik stovek. AEG ProSteam vám ji dodá v ceně pračky.

Další strana – 3.Funkce a Ovládací prvky

[Celkem: 4   Průměr: 2.3/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.