AEG SCB61824LF Recenze a návod

Fotogalerie produktu

AEG  SCB61824LF je vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou v dolní části. Čistý objem chladicí části je 188 l, objem mrazničky pak 78 l.
Vzhledem k tomu, že patří do energetické třídy A++ přináší do vaší domácnosti úsporu nákladů na její provoz. Je vybavena technologií Static LowFrost, která urychluje proces odmrazování a omezuje tvorbu námrazy. Navíc díky unikátnímu umístění chladicí spirály kolem celé vany mrazničky ji není nutné odmrazovat příliš často. Mraznička je také vybavena funkcí Frostmatic. Ta spustí automaticky nejvyšší mrazicí stupeň, aby čerstvé potraviny zmrazila v nejkratším možném čase. Pak se mraznička zase vrátí do původního stupně nastavení.

Lednice disponuje systémem variabilního uložení přihrádek, takže si lze uložení potravin přizpůsobit, tak jak vám vyhovuje.
Lednice je vybavena LCD displejem s pokročilým dotykovým ovládáním, a to jak na vnějším panelu lednice, tak i vnitřním displejem.

 

+ Pozitivní

– Negativní

Nízké provozní náklady Nic
Extrémně tichý povoz
Ovládání pomocí LD displeje
Dostatečný prostor
Pokročilé technologie Static LowFost a Frostmatic

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavný spotřebič
Hlučnost 36 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 59 kg
Spotřeba energie za rok 226 kWh
Čistý objem 260
Rozměry (v x š x h)
1769x556x549
Zaměnitelná dvířka vpravo, zaměnitelná doleva
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

zatím nehodnoceno

0

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Popis produktu

Řídíte se při výběru také energetickými štítky? Tato chladnička s mrazničkou spadá do energetické třídy A++. Rozdíl je zřejmý: vysoké spotřebiče třídy A++ jsou o 21 % energeticky úspornější než jejich protějšky třídy A+.

Vychutnejte si čerstvou chuť rozmražených potravin

Funkce Frostmatic aktivuje nejvyšší mrazicí stupeň, aby čerstvé potraviny zmrazila v nejkratším možném čase. Poté se mraznička vrátí do původního nastavení.

Plná kontrola nad nastavením pouhým dotykem prstu

Tento LCD displej s pokročilým dotykovým ovládáním vám umožní převzít plnou kontrolu nad skladovacími podmínkami vašich potravin. Ovládání je tak citlivé, že lze vše přesně nastavit pouhým letmým dotykem prstu, zatímco všechny informace lze číst letmým pohledem na přehledné LCD obrazovce vnitřního ovládacího panelu.

[heureka19]

Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál AEG Mastery SCB61824LF

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.