AEG SCE81926TS Recenze a návod

Fotogalerie produktu

AEG SCE81926TS je vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou v dolní části. Jedná se o MultiSpace chadničku, která je opatřena v horní části prostorem navíc. Spolu s možností individuálního uložení vnitřních prvků tak do vaší kuchyně přináší více prostoru pro bezpečné uchovávání potravin.

Je vybavena Technologií DynamicAir, jež zajišťuje prouděním vzduchu stabilní teplotu v celé chladničce. Dvě dělené přihrádky v dolní části zcela oddělují prostor pro uložení masa pro ještě více hygienické prostředí uvnitř lednice.Funkce Coolmatic rychle zajistí zchlazení nově uložených potravin.

Chladicí i mrazicí část jsou vybaveny oddělenými termostaty, můžete tak nastavit rozdílné programy v každé části. Mraznička je vybavena funkcí pro automatické rozmrazování, funkcí Frostmatic pro rychlé zmrazení potravin.Ta spustí automaticky nejvyšší mrazicí stupeň, aby čerstvé potraviny zmrazila v nejkratším možném čase. Pak se mraznička zase vrátí do původního stupně nastavení.

Lednice je vybavena LCD displejem s pokročilým dotykovým ovládáním, a to jak na vnějším panelu lednice, tak i vnitřním displejem.

 

+ Pozitivní

– Negativní

Nízké provozní náklady Nic
Velmi tichý povoz
Ovládání pomocí LD displeje
Dostatečný prostor
Pokročilé technologie DynamicAir, Coolmatic a Frostmatic

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavný spotřebič
Hlučnost 39 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 39,1 kg
Spotřeba energie za rok 233 kWh
Čistý objem 267
Rozměry (v x š x h)
1884x540x549
Zaměnitelná dvířka vpravo, zaměnitelná doleva
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

zatím nehodnoceno

0

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Popis produktu

Chladnička MultiSpace od firmy AEG je ve své horní části opatřena dalším skladovacím prostorem a nabízí tak větší objem než spotřebiče standardního provedení. Díky tomu můžete na maximum využít vertikální prostor ve vaší kuchyni. A díky nastavitelným vnitřním prvkům naší představuje tato chladnička nejuniverzálnější způsob uchovávání potravin.

Přizpůsobí se vaší chuti

S chladničkou CustomFlex® budete mít čerstvé suroviny vždy po ruce. Vyjímatelné přihrádky různých rozměrů vám umožní, abyste si prostor ve dveřích chladničky uspořádali tak, jak se vám právě hodí. Přehledně a logicky.

[heureka19]

 

Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál AEG Mastery SCE81926TS

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.