AMICA MV 627 AEGX recenze a návod

Fotogalerie produktu

Přenechejte vaše špinavé nádobí volně stojící myčce AMICA MV 627 AEGX. Technicky vyspělá myčka pracuje v energetické třídě A++, takže šetří vaše výdaje i životní prostředí. Praktický přední ovládací panel informuje o zvoleném programu, aktivních funkcích a době zbývající do konce programu. Nechybí zde ani funkce odloženého startu, která posune spuštění programu o 1-24 hodin. Hlučnost dosahuje maximálně 47 dB. Amica MV 627 AEGX​ pohodlně pojme až 14 sad nádobí. Na výběr máte ze 7 automatických programů, mezi kterými nechybí program Eco, Auto, Standardní nebo Skleněné nádobí. Program Intenzivní mytí oceníte při značně znečištěném nebo připáleném nádobí. Program využívá maximální teplotu mytí a zvýšenou dávku čisticího prostředku, který dokonale odstraní i připálený tuk.
Dokonalé výsledky mytí garantují tři nezávislá sprchující ramena. Středová a horní ramena se otáčejí v opačném směru a jejich speciální konstrukce způsobuje, že se proudy vody vzájemně neruší. Díky dodatečné horní trysce Aqua Spray, se voda účinněji dostává mezi nádobí umístěné v horním koši.

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká spotřeba energie Nic
Dostatečné množství funkcí a programů
Maxi Space3 – třetí koš na příbor  

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 47 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 34 kg
Spotřeba energie  0.93 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 84,4/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

bez recenzí

žádná

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

AMICA MV 627 AEGW Volně stojící myčka nádobí Myčka nádobí AMICA MV 627 AEGW s kapacitou 14 sad nádobí, energetickou třídou A++ se spotřebou 0,93 kWh energie a 10 litrů vody…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál AMICA MV 627 AEGW

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 2    Průměr: 3.5/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.