Amica VC 1682 X recenze a návod

Fotogalerie produktu
Dopřejte si čerstvé a chutné potraviny plné vitamínů, minerálů a dalších nutričních látek, kdykoliv na ně dostanete chuť. Stačí otevřít dvířka volně stojící ledničky od společnosti Amica a máte jistotu, že si pochutnáte. Spotřebič s výškou 181,6 cm a hlučností pouhých 40 dB téměř neslyšíte, ale rozhodně o jeho přítomnosti víte. A především můžete být přesvědčeni, že se na něj dá spolehnout.
Zařazení do úsporné energetické třídy A++ zaručuje efektivní a levný provoz. Roční spotřeba energie 190 kWh vám rodinný rozpočet rozhodně nezruinuje. Chladnička i mraznička navíc nezklamou ani při výpadku elektrického proudu. V interiéru dokážou udržet stabilně nízkou teplotu až po dobu 18 hodin, což vám dává více než dostatek času k tomu, abyste zjistili, co je za problém, a mohli ho opravit bez újmy na kvalitě potravin.
Mrazák umístěný v dolní části zařízení je tvořen třemi prostornými boxy, do nichž snadno uložíte dokonce i velké kusy jídel, které nechcete konzumovat ihned. S velkou rychlostí mrazení 3 kg za 24 hodin nedochází ke ztrátě žádných důležitých látek, vůně ani chuti surovin.
S kapacitou 188 litrů u chladničky a 64 litrů u mrazničky se spotřebič hodí do menších či středních domácností se dvěma nebo třemi členy. Vnitřní členění je velice praktické, najdete zde 4 skleněné police, box na zeleninu a ovoce, 4 přihrádky ve dveřích.

+ Pozitivní

– Negativní

Nižší spotřeba Absence držáku lahví v policiích
Režim antibakteriální ochrany Vyšší hlučnost
Ostré hrany nerez držáků

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 38 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 56 kg
Spotřeba energie za rok 179 kWh/rok
Čistý objem 219 l
Rozměry V/Š/H v cm 170 /54,5 /57
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

85%

2

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Kombinovaná chladnička A++ Provozní vlastnosti:  • Energetická třída: A++ • Celkový čistý objem: 230 litrů • Čistý objem chlazení: 166 litrů • Čistý objem mrazení: 64…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Amica VC 1682 X

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.