Amica ZWM 628IED recenze a návod

Fotogalerie produktu

Společnost Amica vám nabízí volně stojící myčku nádobí, jež se pyšní zařazením do vysoce úsporné energetické třídy A++. Provoz je efektivní a levný, o čemž svědčí i porovnání s modelem zařazeným v třídě A. Oproti této myčce ušetříte se spotřebičem ZWM 628WED až 64 kWh ročně. V přepočtu tak zdarma získáte 70 mycích cyklů zdarma, a to už se vyplatí.
Až 14 sad nádobí, přesně tolik zvládne myčka očistit během jediného mycího cyklu. To znamená, že do košů uvnitř interiéru naskládáte bez obtíží talíře, příbory, hrnky, ale i velké hrnce, pánve nebo mísy, které jste v průběhu dne užili. Aby vám menší nádobí, například příbory, necestovaly během mytí z jedné strany na druhou, využijte Maxi Space3, koš na příbor umístěný v horní části. I při maximálním naplnění myčky je potřeba dostat vodu spolehlivě do všech částí a tak je spotřebič vybaven třemi na sobě nezávislými sprchujícími rameny. Středové a horní rameno se otáčí v opačném směru, přičemž proudy vody se vzájemně neruší. Nahoře umístěná tryska Aqua Spray zajistí, že se voda účinně dostane i mezi nádobí umístěné v horním koši. Po procesu mytí následuje poslední fáze, sušení. Je jasné, že když nechcete mýt nádobí ručně, nemáte ani zájem o jeho utírání. Myčka disponuje účinným sušicím systémem, kdy se uvnitř nekumuluje vodní pára, takže nádobí je nejen suché, ale i krásně lesklé a beze skvrn.

+ Pozitivní

– Negativní

Tichá Kratší hadice
Prostor a kapacita
Zásuvka na příbory

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 45 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 47 kg
Spotřeba energie 0.95 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 59,8/ 84,5/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

AMICA ZWM 628IED Myčka nádobí Amica ZWM 628IED v moderním nerezovém designu zapadne do každé kuchyně. Tento praktický pomocník disponuje celkem 8 programy. Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Amica ZWM 628IED

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.