Beko CSA 24022

Kombinovaná lednice BEKO CSA 24022 s mrazničkou dole v bílém provedení. Vybavena antibakteriální ochranou, možností otočení otevírání dveří a poličkami z tvrzeného skla. Díky nižší spotřebě elektrické energie je v energetické třídě A+.
Vybrané chladničky jsou tak extrémně úsporné, že jsou označeny jako třída energetické účinnosti A+ . Elektronika udržuje přesně požadovanou teplotu.
Zdůvodnění: Chladničky s mimořádně silnou izolační vrstvou a zvláště účinně vybaveným chladicím okruhem.Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Popisovaná chladnička je vybavena mechanickou regulací teploty a automatickým odmrazováním chladící části. To účinně zabraňuje vytváření vrstev ledu na vnitřních stěnách chladničky. Panty dvířek jsou standardně nainstalované na straně pravé. Lze je ale jednoduše přemontovat na stranu levou tak, aby směr otevírání dvířek vyhovoval všem spotřebitelům.
Při porovnání s průměrnou spotřebou všech chladniček a mrazniček spotřebují chladničky A+ maximálně 42 % běžné spotřeby.Mraznička nabízí tři prostorné zásuvky, aby všechno vaše maso a zelenina zůstalo vždy čerstvé. Mějte své potraviny vždy organizované a pečlivě uskladněné.Výhodu představují také optimální rozměry a moderní design, díky kterým spotřebič snadno zapadne do interiéru každé kuchyně.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.