Beko CSA 29022 – vnitřní uspořádání a funkce

Beko CSA 29022-VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ a FUNKCE

Jak jsem se již zmiňovala, celkový čistý objem chladničky činí 175 litrů, což je dostatek prostoru pro jednotlivce i vícečlennou domácnost. Vnitřní prostor máte rozčleněný do čtyř poliček a odděleného boxu, který je vhodný pro uchovávání ovoce a zeleniny. Dostatek skladovacího prostoru máte i ve dvířkách, kde jsou další čtyři poličky, včetně jedné větší, kam hravě uložíte i objemnější lahve.

1.Úvod
2.Velikost
3.Vnitřní uspořádání a funkce
4.Specifikace
5.Verdikt

Mrazící část této kombinované chladničky činí 72 litrů, což je s ohledem na tento model vcelku dostačující. Neuskladníte tam sice celé prase, ale rozhodně se vám tam vejdou veškeré základní potraviny, které se do mrazáku běžně dávají. Ať už jde o maso, zmrzliny, zeleninu, ovoce a podobně. Mrazák je rozdělen do tří boxů, jež byly vyrobeny z plastu a jsou průhledné, takže snadno vidíte, co vlastně v tom boxu máte.

Co se týká kapacity, tak zvládá zamrazit až 3 kilogramy potravin v průběhu 24 hodin. Pokud by se stalo, že dojde k výpadku elektrické energie, nemusíte se hned stresovat, protože akumulační doba, po kterou budou potraviny uchovány ve zmrazeném stavu, je 18 hodin.

Mrazící výkon patří do nejvyšší mrazící třídy, která je značena čtyřmi hvězdičkami. Teplota mrazící části může klesnout i pod -18°C, což je zárukou toho, že se v mrazáku mohou potraviny skladovat nejen bezpečně, ale také dlouhodobě.

 

Beko CSA 29022 sice patří ke spotřebičům, které můžete pořídit za celkem nízkou cenu, ale i tak se řadí mezi modely energetické třídy A+. Pro vás to znamená, že můžete dlouhodobě šetřit nejen spotřebu energie, ale zároveň s tím i náklady. Odhadem se roční spotřeba pohybuje kolem 257 kWh, což je zhruba 0,7 kWh za každý den.

Všichni jistě znáte, jak těžko se udržuje těsnění na dveřích v takové čistotě, aby bylo hygienicky nezávadné, neboť je to ve většině případů přímo semeniště bakterií. Často to dá hodně práce a je to přímo nevděčná činnost, kterou každý nenávidí. U tohoto modelu však byly přidány antimikrobiální látky, které se postarají o to, že bude těsnění zcela bez mikroorganismů. Navíc je vytvořena antibakteriální bariéra, jež chrání vnitřní prostor chladničky před nežádoucími mikroorganismy zvenčí.

Další strana – 4.Specifikace

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.