Beko DFN 26420X recenze a návod

Fotogalerie produktu

Ušetřete čas, peníze i svoje ruce. Ptáte se jak? Jednoduše – s pomocí kvalitní myčky, která nádobí umyje za vás. Tento model to zvládá v rekordním čase a při té nejvyšší kvalitě. Využijte praktickou volně stojící konstrukci a umístěte myčku přesně tam, kam vám v kuchyni nejlépe pasuje.
Myčka se řadí do energeticky nejúspornější třídy A+++ a za celý cyklus mytí v průměru spotřebuje jen 0,84 kWh energie a 10 litrů vody. Při kapacitě 13 jídelních sad jde o hodnotu, která zaručuje dlouhodobě výraznou úsporu vaší peněženky. Zároveň si můžete být jisti, že spotřebič se zmíněnou kapacitou výborně hodí do menších nebo středních domácností se třemi nebo čtyřmi členy.
Zatočte se špínou a se zbytky jídla využitím jednoho z devíti programů a nenechte se myčkou rušit. Volbou odloženého startu nastavíte začátek mycího cyklu na dobu, kdy nejste doma, a jakmile se vrátíte z práce nebo z výletu, bude na vás čekat nádherně zářivé, čisté a suché nádobí, které stačí pouze uklidit nebo ihned opětovně použít. O bezpečný provoz i bez vaší přítomnosti pečuje systém WaterSafe+, jenž kuchyň ochrání před úniky vody.
Využijte plnou kapacitu myčky. Upravujte výšku horního koše tak, aby se vám podařilo dovnitř naskládat všechno zašpiněné nádobí. Manipulovat s výškou lze i poté, co je horní koš zcela plný.Nečekejte několik dnů, než se myčka špinavým nádobím zaplní. Využijte funkci polovičního mytí a ušetřete čas, vodu i energii. Naplnit lze jak horní nebo spodní koš, tak i částečně oba dva. Výsledky budou vždy bezchybné. Sklo je křehké a vzácné. Přesto ho s klidným svědomím do myčky vložte. Ochrana GlassShield se postará o to, že během mytí nedojde k žádnému poškození vašich oblíbených skleniček, tácků nebo pohárků.Myčka vám bude nejen dlouhodobě sloužit, ale také skvěle vypadat. Panel z nerezové oceli je odolný vůči otiskům prstů. Spotřebič proto zůstává i po letech lesklý a čistý. Nebojte se do myčky vložit také příbory. Bezpečně je uložte do příborové přihrádky, která má v myčce vlastní mycí rameno. Máte proto jistotu, že zvolený režim zvládne odstranit i zaschlé zbytky jídla z každého kousku nádobí.

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká hlučnost Chybí aqua stopová elektronická hadice
Vnitřní velikost, možnost pulzního mytí
Kvalitní vnitřní koše a plasty  

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 46 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 46,1 kg
Spotřeba energie  0,93 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 85/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

5

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Myčka na nádobí Beko DFN 26420 X. A++, 10letá záruka na motor, 14 sad, 6+1 programů, mechanický systém Glass Care. Mytí plechů TrayWash™, variabilní horní koš Acrobat, nerez Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Beko DFN 26420X

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.