Beko DFN 6632

Myčka BEKO DFN 6632 je moderním a praktickým řešením na špinavé nádobí. Řadí se k energeticky úsporné třídě A++ a spotřebuje jen 10 litrů při mycím cyklu. Přitom se postará až o 13 sad nádobí najednou. Pro uskladnění větších hrnců a talířů nastavte výšku horního koše.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Bezpečné a pohodlné používání myčky nádobí Beko DFN 6632 zajišťuje antibakteriální těsnění i bezkartáčový motor, který se stará o tichý provoz i delší životnost myčky. Myčka je vybavena mini LCD displejem, který zobrazuje veškeré důležité informace o procesu mytí – zbývající čas, nastavenou teplotu či předvolené přídavné funkce. Přesné rozměry spotřebiče jsou 85×60×57 cm, hmotnost 47 kilogramů, hlučnost 45 dB.
Myčka je vybavena ventilátorem, jenž se stará o rovnoměrné proudění vzduchu uvnitř spotřebiče. Právě díky tomu je nádobí po vyjmutí dokonale suché. Ventilátor navíc udržuje běžnou teplotu i po ukončení programu, takže se nemusíte obávat vařící páry a případného popálení.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.