Beko DFS 39020 X recenze a návod

Fotogalerie produktu
Volně stojící myčka značky Beko v nerezovém provedení nadchne energetickou úsporností i jedinečnými funkcemi, které jsou zárukou precizních výsledků mytí. Myčka spadá do energetické třídy A++ a na jeden mycí cyklus spotřebuje pouhých 9 litrů vody. Její chytře rozvržený vnitřní prostor je schopen pojmout 10 sad nádobí, využívat ji však můžete i s poloviční náplní. Přístroj využívá invertorový motor, na nějž výrobce poskytuje záruku v délce 10 let. Tento odolný motor s extrémně dlouhou životností zajišťuje tichý provoz, lepší kroutící moment, vyšší rychlost a efektivnější regulaci.
Myčka je vybavena výškově nastavitelným košem Acrobat, díky němuž si můžete vnitřní prostor uspořádat dle svých aktuálních potřeb, i když je koš zrovna naplněn. Při výrobě myčky bylo myšleno na popularitu tablet All-in-one, které se však někdy hůře rozpouští či znemožňují dokonalé usušení nádobí. Proto je spotřebič vybaven speciální funkcí, která eliminuje negativní vlivy a nabízí maximální funkčnost při používání těchto kompaktních tablet. Na myčce najdete praktický ukazatel průběhu programu, stejně tak i ukazatel soli a leštidla, takže se vám nikdy nestane, že ji spustíte bez těchto potřebných přísad. Vše je zobrazováno a nastavováno na dotykovém LCD displeji. Samozřejmostí jsou i bezpečnostní prvky v podobě dětského zámku a ochrany před přeplavením myčky WaterSafe, díky níž se přístroj v případě úniku vody automaticky vypne. V neposlední řadě oceníte praktické vnitřní osvětlení.

+ Pozitivní

– Negativní

Energeticky úsporná Nic
Držák vysokých sklenic
Automatické rozpoznání použitých tablet

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 46 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 45 kg
Spotřeba energie  0,75kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 45/ 85/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

2

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Popis produktu Invertorový motor zajišťuje tichý provoz, vyšší životnost motoru, zvýšenou mechanickou odolnost, lepší kroutící moment, vyšší rychlost a… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Beko DFS 39020 X

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.