Beko DIN 15212 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Sníte o dokonale čistém nádobí, ale bez nutnosti dlouhého drhnutí či nucení ostatních členů domácnosti? Co si takhle splnit sen s vestavnou myčkou Beko DIN 15212​. Jedná se o praktického pomocníka, který disponuje celou řadou funkcí, díky kterým ušetříte spoustu času, práce a především energie. Dokonce ani její vzhled nezůstal pozadu.
Dalším velkým pomocníkem je možnost výškového nastavení horního koše Acrobat. Díky tomu budete moci do myčky vložit i vyšší předměty. Dále myčka disponuje světelnými indikátory, které vás upozorní na nedostatek soli.
Hlučnost se pohybuje kolem pouhých 49 dB, takže se jí nebudete muset bát zapnout i přes noc a nestane se, že by někoho budila.
Nejlepší ale ovšem zůstává její nízká spotřeba. Ta ji také řadí do úsporné energetické třídy A+. To znamená, že je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vaší peněžence.
Každý určitě minimálně jednou slyšel vtipnou historku, kdy došlo k vytopení souseda, v tom horším případě jste byli hlavními hvězdami tohoto příběhu vy osobně. Od teď už se vám tohle nikdy nestane. Myčka nádobí Beko DIS 15012 disponuje chytrým systémem WaterSafe+, který hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí. V případě, že by došlo k nějaké poruše je okamžitě zastaveno další napouštění vody a ta, které je již ve spotřebiči přítomna bude odčerpávána ven z myčky.Myčky Beko se pyšní unikátním programem Quick & Clean. Jedná se o praktické vylepšení, které se pyšní A třídou mytí, což je velká záruka toho, že vaše špinavé nádobí bude dokonale čisté. Tento program slouží k tomu, aby z jak lehce, tak i z běžně zašpiněných hrnců a ostatního nádobí odstranil všechny nečistoty a to za co nejkratší možnou dobu. Výsledkem tedy bude, že vše, co vložíte do vnitřku spotřebiče, bude nádherně čisté a to během krátkého okamžiku, takže tento program můžete využít například při pořádání rodinné oslavy.

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká cena Vyšší spotřeba
Aqua stop a intenzivní program Hlučnější
 Slabá nabídka funkcí

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 49 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 38 kg
Spotřeba energie  1,02 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 82/ 55
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

97%

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Vestavná myčka nádobí BEKO DIN 15212, plně integrovaná, A+, 12 sad nádobí, spotřeba vody 12 l, 6 teplot, odložený start, poloviční náplň, funkce Tablety All-in-one, ochrana… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Hyundai Beko DIN 15212

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.