Beko DIN 28221 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Plně integrovaná myčka Beko DIN28221 nabízí velký výběr mycích programů a spoustu přídávných funkcí, které z myčky dělají těžkého soupeře mezi spotřebiči v kategorii mytí nádobí. Díky své nízké spotřebě se řadí do energetické třídy A++, což znamená nižší náklady na provoz a šetrnější přístup k životnímu prostředí.
Myčka na nádobí Beko DIN28221 nabízí 8 mycích programů plus jeden opravdu bonusový samočistící program, při kterém se myčka sama uvnitř důkladně umyje. V přednastavených programech najdete předmytí, mini 30, eco 50, Quick&Clean, Intensive 70, Auto program, BabyProtect a Delicate 40.
Dále máte možnost individuálního nastavení teploty, kdy je na výběr 6 nastavení teplot, poloviční náplň, super oplach a extra sušení.Beko nezapomíná ani na ty nejmenší. Díky speciálnímu programu BabyProtect bude nádobí hygienicky čisté a důkladně opláchnuté.Unikátní program Quick&Clean, který umyje a usuší plnou náplň myčky za 58 minut. Už nemusíte čekat několik hodin, až budete mít nádobí připravené k dalšímu použití. Program jistě oceníte, pokud budete potřebovat rychle čisté nádobí v průběhu rodinné oslavy nebo při pořádání večírku.Funkce tablety All-in-one byla vyvinutá, aby se zabránilo nežádoucím vlivům, které způsobují špatné rozpuštění tablety či nedostatečné vysušení nádobí. Myčka také disponuje funkcí šetrného mytí skla, které zabraňuje jeho poškození.LCD displej, který je zabudovaný uvnitř myčky, informuje o zvoleném programu nebo nedostatku soli či leštidla. Čas, který zbývá do konce programu bude pomocí světelné signalizace promítán na podlahu. Budete mít tak krásný přehled o celém průběhu mytí nádobí. Nastavitelný střední koš Acrobat umožňuje jeho velmi jednoduché výškové nastavení do třech poloh. A to, i pokud je koš plný nádobí.

+ Pozitivní

– Negativní

Nižší spotřeba, tichá Vyšší spotřeba vody na jeden cyklus
Možnost použít tablety “All in one”
30 minutový program  

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 47 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 48 kg
Spotřeba energie  0.9 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 82/ 55
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

5

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Typ: stolní Kapacita myčky (souprav): 6 Spotřeba energie (kWh): 0.61 Spotřeba vody (l): 6 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 174 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 1820..Posuvné panty dveří SelFit/ FlexFit – bez nutnosti prořezávat sokl, samovyvažovací s nosností až 9kg. Program BabyProtect Beko vyvinulo pro pračky, sušičky prádla i myčky…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Beko DIN 28221

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.