Beko DIN 28423 recenze a návod

Fotogalerie produktu
Jak se rychle a bez práce zbavit špinavého nádobí? Stačí k tomu myčka BEKO DIN28423, která najednou zvládne umýt až 14 sad nádobí. Je velice tichá díky invertorovému motoru s vysokou životností. Myčka nabízí 9 programů. Energetická třída A++ šetří životní prostředí i vaši peněženku. Je vhodná do prostor s rozměry 87 × 60 × 57. Myčka BEKO DIN28423 s LCD displejem a senzorem čistoty vody se stane nepostradatelnou v každé domácnosti.
Myčka BEKO DIN28423 má 9 programů. Patří mezi ně Předmytí, úsporný program Eco 50 °C, inteligentní Automatický program, AquaFlex, Intenzivní 70 °C, Quick&Shine, GlassCare 40 °C, Mini 30 pro slabě znečištěné nádobí a InnerClean, který provede důležitou hygienu spotřebiče. Samozřejmostí je u myčky BEKO DIN28423 odložení startu, funkce SteamGloss pro vynikající sušení a Fast+ pro zkrácenou dobu mytí.
Vnitřní prostor je intuitivně uspořádaný. Horní koš je výškově nastavitelný. Myčka BEKO DIN28423 obsahuje i ionovaný stojan na příbory přes celou šířku a držák na mytí plechů. Myčka automaticky detekuje použitý čistící prostředek a přizpůsobí tomu mycí cyklus. Dolní rameno AquaIntense umyje i silně znečištěné nádobí. Ventilátor uvnitř myčky BEKO DIN28423 zajišťuje dokonalý oběh vzduchu, aby nádobí bylo dříve suché a ihned po skončení mytí připravené k vyjmutí.

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká spotřeba energie
Příborník přes celou šířku myčky
Ventilátor pro rychlé a skvělé sušení

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 44 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 48 kg
Spotřeba energie  0,93 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 82/ 55
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

bez hodnocení

zatím žádné

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Pro Smart invertorový motor s 10 lety záruky Registrujte do 90 dní od nákupu. Formulář najdete na extwarranty.beko.com Invertorový motor zajišťuje tichý provoz, vyšší životnost… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Beko DIN 28423

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.