Beko DIN 5839

Myčka nádobí integrovaná 60 cm BEKO DIN 5839 BabyProtect v energetické třídě A++ je vybavena 8 programy mytí, 6 teplotami, odloženým startem, turbo sušením, poloviční náplní, výškově nastavitelným horním košem a mnoha dalšími funkcemi.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Nejrychlejší program na světě – za 58 minut umyje plnou náplň myčky s výsledkem AAA.
Program Auto
Sada senzorů v myčce automaticky zjistí úroveň znečištění a zvolí vhodný mycí cyklus. Nádobí je dokonale umyté s minimální spotřebou energie a vody.Vkládání nádobí je velmi pohodlné – pro uložení větších hrnců a talířů lze snadno přizpůsobit výšku horního koše Acrobat. Multifunkční 3. koš je určen například pro příbor, šálky či malé nádoby. Nechybí speciálně navržený držák na dětské lahve.
Program Mini 30
Tento program je určen pro mytí lehce zašpiněného nádobí a skla. Mytí trvá 30 minut a probíhá při 35 ° C, což šetří čas a energii.
Držák lahví
Speciálně navržený držák ve spodním koši pro zajištění maximální hygieny dětských lahví. Mytí lahví je účinné a bezpečné pro Vaše dítě.ušení s ventilátorem pro zlepšení oběhu vzduchu v myčce, takže nádobí je dokonale suché. Kromě toho, ventilátor zajišťuje normální teplotu nádobí po skončení programu, takže můžete bezpečně nádobí vyjmout z myčky ihned po skončení cyklu, bez nebezpečí op

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.