Beko DS 7434 CS RX

Sušička nové řady Beko DS 7434 CS RX s tepelným čerpadlem v energetické třídě A++. BEKO DS 7433 CSRX je neocenitelný pomocník do domácností, kde chybí balkon nebo zahrádka a není dostatek prostoru pro sušák. Vhodná je pro alergiky, protože při sušení venku se na prádlo usazuje spousta pylových částic. Nemáte rádi žehlení? Tak i vy tomuto spotřebiči přijdete na chuť! Sušička pojme 7 kg prádla a potěší vysokou účinností B a minimální spotřebou energie v energetické třídě A++.Příjemným detailem je český LCD displej. Beko sušičky s automatickým senzorem sušení usnadní nastavení vlhkosti a výběr optimální teploty. Se snímačem FlexySense nemusí pouze odhadovat dobu sušení – vyberte požadovaný stupeň sušení a sušička se zastaví při dosažení zvolené úrovně. Pokud vás tato susička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Na výběr je ze 16 programů, mezi nimi například Xpress, Sport nebo BabyProtect, který klade důraz na zvýšenou jemnost pro citlivou dětskou pokožku. Sušička využívá senzorové technologie FlexySense, která usnadňuje nastavení vlhkosti a výběr optimální teploty. Zařízení nemusí pouze odhadovat dobu sušení, stačí vybrat požadovaný stupeň sušení a sušička se zastaví při dosažení zvolené úrovně.Při manipulaci s prádlem pomůže vnitřní osvětlení a nechybí oblíbená funkce odložený start, který vám lépe pomůže naplánovat den. Sušička je vhodná i do rodin s malými zvědavci. Dětská pojistka po aktivaci nedovolí zapnutí nebo přepnutí funkcí, a tak nemusíte mít obavy z nechtěného spuštění.16 programů:
Jeans, denní, express, sport, babyprotect, jemné, časové programy, bavlna na žehlení, bavlna do skříně, bavlna do skříně, bavlna suchá extra, syntetika k žehlení, syntetika do skříně, mix, osvěžení, košile.

Energetická třída: A++
Náplň: 7 kg
Spotřeba el. energie: 1,7 KWh/cyklus
Hlučnost: 65 dB
Rozměry: 84,6 × 59,5 × 54 cm (V x Š x H)
Objem bubnu: 102 l
Odložený konec sušení 0–24 hod
Signalizace plné nádrže na vodu
Signalizace čistoty filtru
Senzor sušení

 

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.