Beko DSFS 6831

Kompaktní a šetrná volně stojící myčka na nádobí značky Beko, která při dostupné ceně nabídne zajímavé funkce a především energetickou úspornost ve třídě A++. Jedná se navíc o model s užší šířkou – pouhých 45 cm, což oceníte v každé menší kuchyni.Díky systému Acrobat můžete nastavit výšku horního koše, i když je koš plný nádobí.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Senzor čistoty vody meří aktuální stupeň znečištění vody. Speciální antibakteriální těsnění zase brání šíření bakterií uvnitř myčky. Využitím funkce All-in-one – zajistíte perfektní rozpuštění kompaktních tablet. Bezkartáčový motor zajistí tichý provoz myčky.
Pojme až deset sad nádobí a nabízí výběr z osmi programů a sedmi teplot. Jedním z programů je pak program Beko BabyProtect, díky kterému je při mytí nádobí zajištěna dokonalá hygiena pro dětské příbory či kojenecké láhve.Specialitou tohoto modelu, potažmo výrobce, je speciální mycí program, který je vhodný pro choulostivé nádobí určené malým dětem – například kojenecké lahvičky. Je využito vyšších teplot pro intenzivní mytí a oplachování horkou vodou, které zajistí odstranění všech bakterií a nečistot.

Recenze video

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.