Beko RCNA 365 E30X recenze a návod

Fotogalerie produktu
Kombinovaná chladnička BEKO RCNA 365 E30X v nerezovém provedení s antibakteriálním těsněním a madlem dveří udrží vaše potraviny ještě déle čerstvé. Díky své nízké spotřebě se nachází v energetické třídě A++. Roční spotřeba elektrické energie je 264 kWh. Chladící část je osvětlena pomocí úsporného LED světla, které se nezahřívá a poskytuje příjemné neoslňující světlo.
Vnitřní prostor o objemu 212 litrů je rozdělen pomocí 3 skleněných polic. Dále se uvnitř nachází nulová zóna o objemu 25 litrů, která je ideální pro skladování ovoce, zeleniny či jiných potravin. Díky teplotě okolo 0 °C vydrží vaše potraviny ještě déle čerstvé a chutné. Chladnička je vybavena automatickým odmrazováním. V mrazáku o objemu 97 litrů se nachází 3 zásuvky a jeho mrazicí kapacita činí 5 kg/24 hod. Pokud dojde k výpadku proudu, udrží vaše potraviny v pořádku po dobu dalších 21 hodin. Jednou z hlavních předností mrazáku je technologie No Frost. Systém eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče. Nemusíte tak podstupovat manuální odmrazování vašeho mrazáku. Model BEKO RCNA 365 E30X je vybaven inovativní technologií Neo Frost. Systém dvojitého chlazení zabraňuje míchání vlhkosti a pachů mezi chladničkou a mrazákem. V chladničce se záměrně udržuje vlhký vzduch, který rovnoměrně cirkuluje po celém vnitřním prostoru. Vzniká tak ideální klima k uchování co nejdéle čerstvých potravin. Naopak v mrazící části je udržován suchý vzduch, díky kterému nedochází k vytváření námrazy.Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Pokud neotevřete její dveře po dobu šesti hodin, přepne se do energeticky úsporného módu.Ložiskové výsuvy přihrádek EasyDraw umožňují pohodlné a lehké vysunutí přihrádky na ovoce a zeleninu.

+ Pozitivní

– Negativní

Nižší spotřeba Držák vína je pouze na doobjednání
Široká doplňková výbava Pouze jedna formička na led
Režim dovolená 1,5l lahev nedrží ve dvířkách a po otevření se kácí

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 43 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 74 kg
Spotřeba energie za rok 264 kWh/rok
Čistý objem 219 l
Rozměry V/Š/H v cm 185 /60 /65
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

83%

4

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Kombinovaná chladnička BEKO RCNA 365 E30X Objem chladničky: 219 l Objem nulové zóny: 25 l Objem mrazničky: 99 l Hlučnost: 43 dB Energetická třída: A++ Roční spotřeba… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Beko RCNA 365 E30X

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.