Beko RCSA 240 K20W recenze a návod

Fotogalerie produktu
Kvalitní lednice s mrazákem už patří do každé domácnosti tak nějak automaticky. Takže ji většina z nás vyžaduje i na chatách, chalupách, nebo víkendových chatičkách. Tam se ideálně hodí menší model, protože tam nestrávíme tolik času jako doma a nepotřebujeme ukládat tolik potravin. Beko RCSA 240 K20W spadá do velice úsporné energetické třídy A+, nabízí dostatečně místa pro uskladnění potravin, a navíc disponuje zajímavými funkcemi, které ještě více usnadní váš každodenní shon a starost o domácnost. Celkový úložný objem představuje úžasných 229 litrů, takže je to model určený jak pro páry, tak pro větší rodiny, které potřebují uskladnit více jídla.
Kombinace chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240 K20W je 153 cm vysoká a celkově je velice chytře řešená tak, aby byla co nejpohodlnější pro své uživatele. Proto je mraznička, kterou nepoužíváme tak často, umístěna v dolní části, a chladnička, která je pořád v provozu, je umístěna v horní části, tedy ve výši očí. Nemusíte se tak shýbat, ale pohodlně najdete potřebné a chutné potraviny na první pohled, už žádné zapomenuté salámy v přihrádce u země. Těsnění u dveří je navíc naplněno antimikrobiálními látkami, díky kterým nejen že zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů.
Kombinace chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240 K20W nabízí 142 litrů úložného prostoru v chladničce. Ty jsou rozloženy na tři police z bezpečnostního skla, přihrádku na ovoce a zeleninu a tři přihrádky ve dveřích. Chladnička má systém automatického odmrazování, takže ji nemusíte odmrazovat sami, ale udělá to za vás. Mraznička má kapacitu 87 litrů ve třech průhledných přihrádkách. Ta je navíc vybavena funkcí Fast Freeze, která pomůže rychle zmrazit potraviny, které jsou právě vložené do mrazničky.

+ Pozitivní

– Negativní

Cena Absence širší výbavy
Antibakteriální ochrana
Nízká spotřeba energie

 

Specifikace

Energetická třída A+
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 40 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 55 kg
Spotřeba energie za rok 210 kWh/rok
Čistý objem 142 l
Rozměry V/Š/H v cm 153 /54 /60
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

97%

8

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Beko RCSA 240 K20W

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.