Beko RCSA 300 K30XP recenze a návod

Fotogalerie produktu
Chladnička poskytuje útočiště, které skrývá vždy nějakou tu dobrotu a bez které se v současné době neobejde snad žádná domácnost. Jak ale skloubit to, aby nebyla jen „velkou bílou skříní“, co vyčnívá z interiéru kuchyně, a přitom byla cenově dostupná?
Odpovědí je Chladnička Beko RCSA300K30XP. Nová řada klasického chlazení s vylepšeným designem je ideální volbou, pokud hledáte lednici jak k sobě domů, tak do kanceláře, ale i na chalupu. Pokud jste velká rodina oceníte prostornou lednici se třemi přihrádkami mrazáku i prostornou chladicí částí.
Chladnička Beko RCSA300K30XP je snad jediný domácí spotřebič, který běží 24 hodin každý den po celý rok, a tak je dobré dbát na její spotřebu. Chladnička Beko RCSA300K30XP je proto z velmi úsporné energetické třídy A++, abyste její provoz pocítili v peněžence jen minimálně.
Antibakteriální úprava madla a těsnění je základem pro dokonalou čistotu ledničky Beko RCSA300K30XP. Minimalizuje vniknutí bakterií, jejich výskyt uvnitř chladničky a tím lepší prostředí pro uchování potravin.
Posviťte si na skladované potraviny s úspornými LED diodami. Ty osvětlují interiér chladničky Beko RCSA300K30XP, takže ukryté dobroty během chvilky najdete bez vyměňování žárovky.

+ Pozitivní

– Negativní

Nízká spotřeba energie Absence širší výbavy
Antibakteriální ochrana Dveře lednice se sami nedovírají

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění Volně stojící
Hlučnost 40 dB
Mrazák ANO
Hmotnost 69 kg
Spotřeba energie za rok 227 kWh/rok
Čistý objem 204 l
Rozměry V/Š/H v cm 181 /54 /60
Zaměnitelná dvířka ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k lednici

Návod a manuál Beko RCSA 300 K30XP

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.