Beko WMY 61243 CS PTLB1

Nadstandardně vybavená pračka Beko WMY 61243 CS PTLB1 s předním plněním, která nabízí speciální invertorový motor, jenž se vyjímá tichým chodem (max. hlučnost při praní pouhých 50 dB) a mimořádnou spolehlivostí. I proto na něj společnost poskytuje luxusní 10letou záruku. Buben, jehož otáčky lze regulovat až do maxima 1200 za minutu, přitom pojme až 6 kg špinavého prádla, takže se hodí do středně velkých domácností.Nabízí celou řadu nadstandardních funkcí, mezi které řadíme například volbu Beko BabyProtect pro péči o dětské prádlo či PET program, který spolehlivě odstraní z oblečení veškeré zvířecí chlupy, takže je vhodný i pro alergiky.  Pokud vás tato pračka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Nechybí ani praktický LCD displej s ukazatelem zbytkového času či bezpečností funkce elektronického vyvažování bubnu. Celkově jde o model s výborným poměrem cena/výbava, neboť za rozumnou cenu přináší nadstandardní funkce (například invertorový motor), které bývají standardem až u výrazně dražších modelů. Systém elektronického vyvážení náplně zajistí efektivní rozložení prádla uvnitř bubnu, zaručuje nižší vibrace, méně hluku a maximální stabilitu během odstřeďování. Díky automatickému řízení spotřeby využije pračka jen takové množství vody, které odpovídá typu a množství vloženého prádla. K dispozici je dokonce i špičková technologie AquaFusion, která se stará o maximální využití pracího prášku.

Specifikace a technické parametry :

Teplota – pro úpravu teploty praní
Odstředění – pro úpravu otáček
Dětská pojistka – uzamkne ovládání pračky
Předpírka – vhodná pro silně ušpiněné prádlo
Rychlé praní – funkci lze využít na programy pro bavlnu a syntetické látky. Snižuje dobu praní pro lehce ušpiněné prádlo I počet máchání.
Extra máchání – funkce umožňuje další proplachování kromě toho, které se provede po hlavním praní. Tak se minimalizuje nebezpečí, že citlivá pleť (dětská, alergická, atd.) bude ovlivněna nánosy pracího prášku, které se tím sníží.
Bez mačkání – funkce způsobí menší pomačkání prádla při praní
Stop ve vodě – pokud nechcete vyjmout prádlo okamžitě po skončení programu, můžete použít funkci podržet máchání a ponechat prádlo ve vodě po posledním máchání, abyste zabránili pomačkání vašich oděvů bez přítomnosti vody
Noční režim – k praní bavlny při nižší spotřebě energie
PET program – funkce napomáhá účinněji odstranit zvířecí chlupy, které ulpí na vašem oblečení
Čas ukončení – funguje podobně jako odložený start, je možné odložit spuštění programu až o 24 hodin
Parametry a specifikace
Třída energetické účinnosti A+++
Kapacita pračky 6 kg
Roční spotřeba energie (AE C) 153 kWh/annum
Roční spotřeba vody (AW C) 8 580 l
Třída účinnosti odstřeďování B
Maximální otáčky při odstřeďování 1 200 ot/min
Hlučnost praní 50 dB
Hlučnost odstředění 74 dB

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.