Beko WRE 6612 BSW recenze a návod

Fotogalerie produktu
Volně stojící pračka s předním plněním se postará až o 6 kg prádla. Celkem má automatická pračka Beko WRE 6612 BSW k dispozici 15 programů. Díky funkci Tmavé prádlo, která pere na nízkou teplotu i otáčky, si vaše oblečení svou původní podobu uchová. Pro choulostivé materiály využijete program Ruční praní nebo Vlna v pračce. Program Mini 30 si nastaví teplotu na 30° a dobu pracího cyklu na maximálně 30 minut, což postačí na vyprání mírně zašpiněného prádla. Významně tak ušetříte čas i finance. S funkci Další máchání účinně odstraníte stopy prášku například na dětských oděvech.
Rovněž je vybavena revolučním systémem AquaFusion. Ten je založen na myšlence úspory pracího prášku. Klasické pračky totiž jeho podstatnou část odplaví hadicí na vypouštění odpadu. Pračka Beko WRE 6612 BSW oproti tomu využije téměř 100 % pracího prostředku. S celkovou spotřebou elektrické energie 152 kWh za rok se řadí do energetické třídy A++, tedy mezi nenáročné spotřebiče. Elektronické vyvážení náplně umožní optimální rozložení prádla uvnitř bubnu a eliminuje nežádoucí vibrace a hluk. Pračka tak dosahuje úrovně hlasitosti 62 dB.

+ Pozitivní

– Negativní

Energetická třída A+++ Nic
Nízká hlučnost
Odložený start 0 až 19 hodin

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 62 dB
Počet otáček 1200
Hmotnost 57 kg
Spotřeba energie 152 kWh/rok
Počet programů 15
Rozměry Š/ H/ V 60/ 41,5/ 85
Objem bubnu 6 kg
6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

bez hodnocení

žádné

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Typ: volně stojící Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Hloubka pračky: 42 Kapacita prádla pro praní kg: 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní dB: 62.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Beko WRE 6612 BSW

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.