Bosch KGN 36XL32

Bosch KGN 36XL32

Dokonalá , nová  nerezová lednice od značky Bosch. Beznámrazový systém No Frost zajistí bezúdržbový chod – nebudete vědět, co to je odmražování! Na dveřích se nachází přehledný displej s elektronickou regulací teploty. Výhodou je oddělené nastavení teploty pro chladící a mrazící část.  Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde ji zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Chladnička je o objemu 234 l a disponuje MultiAirflow ventilačním systémem. Uvnitř naleznete 4 odkládací plochy z bezpečnostního skla, 2 jsou výškově nastavitelné. Unikátní ChillerBox uchová uložené ryby a maso až 2x déle čerstvé. CrisperBox je určen pro skladování zeleniny. Přihrádka je opatřena regulací vlhkosti, a tak uchová ovoce a zeleninu opravdu čerstvé. Mrazák má užitný objem 86 l. Je složen ze tří transparentních mrazících přihrádek. Užitečnými pomocníky jsou kalendář zmrazených potravin, zamrazovací tác na drobné ovoce, přihrádka na vejce a miska na led. Lednice patří do úsporné energetické třídy A++.

Třída spotřeby energie: A++, spotřeba energie: 258 kWh/rok, užitný objem celkem: 320 l, hlučnost: 42 ,dB(A) re 1 pWDesign, InoxLookvertikální madlo,LED osvětlení v chladící částí, chladicí prostor: 234 l.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.