Bosch KGN 39VW31

Kombinovaná chladnička Bosch KGN 39VW31 je úsporný spotřebič, který poskytne dostatek chladicího prostoru i pro početnější rodiny. Nejmodernější technologie, kterými je tento spotřebič vybaven, zvyšují uživatelský komfort, ale hlavně pomáhají uchovat vaše potraviny déle čerstvé.
Světla LED přinášejí do chladniček zcela nový koncept osvětlení a zaručují rovnoměrné neoslnivé osvětlení celého interiéru. Světla LED spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček a vydrží po celou dobu životnosti (spotřebiče).Pokud vás tato lednička zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Funkce SuperMrazení chrání zmrazené potraviny před rozmrazením ve chvíli, kdy vkládáte do mrazničky nové potraviny a nově vložené potraviny se zmrazí rychleji. Spotřebiče s funkcí automatického zmrazení se přepnou zpět do normálního provozu, jakmile dosáhnou požadované teploty. Díky tomu nedochází k plýtvání energie.
Celý chladící prostor disponuje systémem MultiAirflow. Ten má na starosti plynulé, ale mírné šíření chladného vzduchu do různých chladících rovin. Tím se omezuje vysychání a zhoršování kvality potravin. Chladničce pak nechybí ani NoFrost systém, díky kterému již nebudete muset pracně sami odmrazovat, nebo funkce supermrazení, která udrží nízkou teplotu i pokud do mrazící prostoru vkládáte další potraviny.
Specifikace
Energetická třída A++
Technologie NoFrost
MultiAirflow systém
Přihrádka ChillerBox
Integrované vertikální madlo
LED osvětlení v chladící částí
Akustický signál otevřených/nedovřených dveří

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.