Bosch MUM 4405

kuchyňský robot Bosch MUM 4405, specializovaný hlavně na přípravu těst a míchání. Každá maličkost, která dokáže ušetřit čas, je vysoce ceněna. I na vašem zdraví se příznivě projeví, když nebudete muset čtvrt hodiny trápit zápěstí přípravou sněhu, ale zapnete si robot, který ho připraví za vás.
Tento robot má v příslušenství hnětací hák na tužší těsta, ale i dva typy metel na šlehání a míchání. 500W motor pracuje ve více osách, takže dokáže v plastové míse smíchat všechny ingredience vyváženě a rovnoměrně. Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Stejně důležité jako vlastnosti samotného kuchyňského robota je také příslušenství, mezi které se počítá hnětací hák, šlehací a míchací metly. Údržba robotu je jednoduchá a plastové části spotřebiče je možno omývat v myčce. Přísavné gumové nožičky zajistí větší stabilitu. Za zmínku stojí také možnost doplnit spotřebič individuálním příslušenstvím, které naleznete mezi souvisejícími výrobky.

Specifikace a technické parametry :

Příslušenství: Šlehací metla, Hnětací hák, Balónová metla
Typ robota Planetární
Příkon 500 W
Objem nádoby 3,9 l
Počet rychlostí 4
Hmotnost 3,8 kg
Materiál Plast

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.