Bosch MUM 55761 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Bosch MUM 5576 1je výkonný kuchyňský robot je vhodný pro časté vaření i pečení. Motor má výkon 900 W a dokáže tak bez problémů zpracovat velké množství surovin. Při zapnutí přístroje nabíhá motor do chodu pozvolna. Dynamický planetový převod umožňuje míchat suroviny ve třech směrech zároveň a elektronické řízení počtu otáček dovolí nastavit až 7 stupňů výkonu. Třízónové multifunkční rameno a bohaté příslušenství činí z tohoto přístroje skutečně všestranného pomocníka.
Objemná nerezová mísa s maximální kapacitou těsta 2 kg a 7 možností nastavení rychlosti, plus silný momentový stupeň vám poskytnou nekonečnou radost z pečení. Stiskem jednoho tlačítka ovládáte pohyb multifunkčního ramene pro co nejjednodušší výměnu míchacích nástrojů. Pro komfortní obsluhu je k dispozici parkovací poloha a pozvolný náběh motoru. Součástí příslušenství je hnětací hák, šlehací a míchací metly, průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem, strouhací nerezový kotouč, mixér z umělé hmoty o objemu 1,25 l, masomlýnek, nástavec na 4 druhy cukroví, lis na citrusy.

+ Pozitivní

– Negativní

7 stupňů rychlostí Při vyšších obrátkách trochu hlučnější
Široké příslušenství
Taštička na příslušenství  

 

Specifikace

Počet rychlostí 7
Příkon 900 W
Objem nádoby 3,9 l
Displej NE
Hmotnost —-
Regulace rychlosti ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

97 %

2

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

MUM5 – výkonný kuchyňský robot s oceněným designem – všestranný, snadno použitelný a ve vyjímečné kvalitě značky Bosch. – extra výkonný motor (900 W).Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál kuchyńského robota.

Návod a manuál Bosch MUM 55761

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 4    Průměr: 3.5/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.