Bosch MUM 57860

Kuchyňský robot Bosch MUM57860 využívá Multi-motion drive motor. Při provozu robota můžete využívat LED ukazatele provozu a indikátor poruchy. Výkon přístroje je rozdělen do 7 rychlostí, plus jedné parkovací pozici. Velkou předností robota je multifunkční rameno s 3 stupni pohonu v rozdílných polohách. Údržba přístroje je jednoduchá, je vybaven přihrádkou na kabel, posuvnými gumovými nožkami, které zajistí větší stabilitu a podobně. Nožičky zajistí i ochranu spolu s bezpečnostní ochranou a například i pojistkou zapnutí. Příkon přístroje je 900 W. Robot je vybaven plastovou nádobou o objemu 1,25 litru, nerezovou míchací mísou o objemu 3,9 litru. Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Kuchyňský robot Bosch MUM57860 je opravdu všestranný. Dokáže toho v kuchyni neuvěřitelně mnoho. Mixuje, šlehá, míchá, hněte, krájí nebo mele. Dokonce i lisuje citrusy. Jeho inovativní planetový převod Multi-Motion-Drive dokonale promíchá obsah nerezové nádoby, protože se hnětací háky a šlehací metly pohybují po eliptických drahách třemi různými směry a zároveň kmitají kolem střední osy. Sedm rychlostních stupňů zajistí vše, co od svého robota potřebujete. Integrovaná funkce EasyArm Lift zjednodušuje práci s multifunkčním ramenem, které má velkou sílu a je mimořádně pohyblivé.

Specifikace a technické parametry :

Průběhový kráječ s 3 kotouči
5 funkcí: – Professional SuperCut oboustranné kotouče, kotouč na sekání asijské zeleniny, kotouč na hrubé strouhání (např. brambor), mixer plast 1,25 l, lis na citrusy, mlýnek na maso
Styline extra: taštička na příslušenství
Automatické navíjení kabelu
Multi-Motion-Drive – dynamický planetární pohon
Momentový stupeň
LED ukazatel provozu a indikátor poruchy
Počet rychlostí: 7
Obsah nádoby: 3,9 L
Příkon: 900 W
Šířka: 280 mm
Hloubka: 271 mm
Výška: 282 mm
Hmotnost: 7210 g

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.