Bosch MUMXL20G

Kuchyňský robot MUM XL40 je z dílny firmy Bosch, která se jejich výrobou zabývá více než 60 let a je známá kvalitou svých výrobků. Nabízí více než 120 různých funkcí. Sada příslušenství, která je dodávána současně s robotem je skutečně široká: 5,4 l mísa z nerezové oceli. Silikonové míchací metly, celokovové šlehací metly, vysoce výkonný hnětací hák a ThermoSafe skleněný mixér. Robot je elegantní, odolný. Má robustní kovové opláštění v nadčasovém designu, kombinované s broušenými kovovými doplňky té nejlepší kvality. A díky tomu se může chlubit dlouhou životností. Motor s výkonem 1600W patří k vůbec nejsilnějším na trhu v této kategorii výrobků. Navíc díky „smart dough“ senzoru dosahuje perfektních a rychlých výsledků, jelikož rychlost míchání a hnětení je konstantně vysoká. Pokud vás tento robot zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Rychlé a velmi důkladné „3-D planetární“ míchání s jedinečným pohybem míchání ve třech směrech zároveň, technologie „EasyArmLift“ umožňuje jednoduchou a snadnou manipulaci s třízónovým multifunkčním ramenem pouhým stiskem jednoho tlačítka, oboustranný profesionální SuperCut disk pro střední strouhání, oboustranný kotouč pro jemné a hrubé strouhání, kotouč na asijskou zeleninu a průběhový krouhač se 4 kotouči pro krájení, strouhání a sekání, bezpečné mixování teplých i studených polévek a mraženého ovoce ve skleněné nádobě zajišťuje „ThermoSafe“ mixér.
Motor robota má pozvolný náběh a pracuje v sedmi rychlostních stupních a jednom „momentovém“ na maximální výkon. Při práci je bezpečnost zajištěna díky zakrytí pohonů a blokaci víka při provozu, jakož i pojistkou opětovného zapnutí. Pro lepší stabilitu je vybaven přísavnými gumovými nožkami. Zajímavostí je funkce Eco Friendly, při které přístroj v režimu “stand-by” nespotřebovává žádnou energii. Po ukončení práce jistě přijde vhod i automatické navíjení kabelu.

Specifikace a technické parametry :

Maximální příkon 1 600 W
Počet rychlostí 7
Pulzní spínač Ne
Objem 5,4 l
Materiál nádoby nerez
Standardně dodávané příslušenství hnětení, šlehání, krájení, mixér, strouhání, sekání, krouhání
Šířka 33,8 cm
Výška 30,8 cm
Hloubka 36,9 cm
Hmotnost 12,75 kg

Video recenze :

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.