Bosch SMS 46MW01E recenze a návod

Fotogalerie produktu
Myčka, která je citlivá nejen k nádobí, ale i k vašim uším? Ne, to opravdu není sen. Značka Bosch vytvořila volně stojící spotřebič Silence Plus, jenž vyniká mimořádně tichým chodem. Hlučnost 46 dB zajistí celé rodině i sousedům pod vámi klidné spaní i v případě, že se rozhodnete umývat nádobí v noci.
Zařazení do úsporné energetické třídy A++ vám dává jistotu, že provoz bude efektivní a levný. V Eco programu se spotřebuje pouze 0,92 kWh energie a 6,5 litru vody, tedy mnohonásobně méně, než kdybyste nádobí po každém jídle myli ručně. Vyberte si z nabídky šesti programů ten, jenž je pro vaše nádobí nejvhodnější. Nechybí intenzivní mytí na 70 °C, automatický program, Eco režim, šetrné mytí skla Glass, hodinový program na 65 °C nebo 20min mytí Turbospeed. Přístroj navíc obsahuje dvě speciální funkce: VarioSpeed Plus vám ušetří až 66 % času a Extra sušení zajistí, že na nádobí po konci cyklu nezbyde ani kapka vody, abyste ho mohli ihned schovat nebo opětovně použít.
S kapacitou 13 sad nádobí se myčka výborně hodí do středních domácností se třemi nebo čtyřmi členy. Myčku pohání výkonný a vysoce odolný motor EcoSilence DriveTM. Zajistí vám nízkou spotřebu vody i energie a hlučnost pod 44 dB, i v otevřené kuchyni proto nebude zařízení rušit vaši rodinu ani sousedy. Zasouvatelná zásuvka VarioDrawer, dělá myčku ještě praktičtější. Je ideálním místem pro uložení místo příborů a menších kuchyňských potřeb, jako jsou například naběračky. Hlavním přínosem zásuvky je vyšší flexibilita a s tím spojené maximální využití prostoru. ActiveWater je proplachovací technologie, která stojí za maximální efektivitou díky ekologickému oplachování. Cílené rozložení vody, optimalizovaná filtrační jednotka, rychlejší ohřívání a výkonnější čerpadlo. To vše garantuje kvalitnější cirkulaci vody a úsporu vody i energie.

+ Pozitivní

– Negativní

Tichá Dlouhé mytí na nejúspornější program
Výhoda třetího šuplíku na příbory místo koše
Velmi nízká spotřeba vody

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 46 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 39 kg
Spotřeba energie  0,92 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 84,5/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

4

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

BOSCH SMS46MW01E Myčka nádobí Myčka nádobí BOSCH SMS46MW01E patří do úsporné energetické třídy A++ s roční spotřebou 262 kWh energie a 1820 litrů vody. BOSCH SMS46MW01E pro až…Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Bosch SMS 46MW01E

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.