Bosch SMS 53L18

Usnadněte si práci s myčkou nádobí Bosch SMS53L18EU
Myčka Bosch pracuje tak úsporně, že téměř nenaruší váš rodinný rozpočet. Díky energetické třídě A++ je používání myčky Bosch SMS53L18EU velice úsporné a zároveň šetrné k přírodě. Nechybí ani AquaSenzor s infračerveným paprskem, který zjistí znečištění nádobí a tomu přizpůsobí množství vody pro efektivní mytí. Senzor naplnění myčky dále upraví spotřebu vody podle množství nádobí.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Díky speciální funkci IntenziveZone je možné ve spodním koši perfektně umýt i velmi znečištěné hrnce či pánve. Spodní trysky jsou totiž schopny vyvinout větší tlak pro efektivní odstranění nečistot, zároveň je použita vyšší teplota vody. Ve zbylém prostoru pak může být další nádobí, které už je umýváno standardně dle zvoleného programu.
Pro bezpečnost vás i vašich dětí je myčka vybavena několika bezpečnostními pojistkami. Samozřejmostí je také ochrana vaší domácnosti a tak je integrován i systém proti úniku vody.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.