Bosch SMV 46KX01 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Už vás nebaví pohled na kupy špinavého nádobí po každé přípravě jídla a po každé uspořádané hostině? Využívejte efektivněji svůj čas, ulehčete si práci a doplňte svoji domácnost kvalitním pomocníkem v podobě myčky nádobí Bosch SMV46KX01E Silence Plus! Vy, vaše kuchyň i vaše nádobí si tuto změnu zasloužíte!Vysokou účinnost mytí vašeho nádobí zajistí hospodárný systém EcoSilence DriveTM. Je neobyčejně tichý, účinný a zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie. Pracuje bez kartáčů, velmi tiše a zaručuje špičkové výsledky při každém použití spotřebiče. 60 cm plně vestavná myčka nádobí Bosch SMV46KX01E poskytuje komfortní prostor pro umístění až 13 souprav nádobí. Nabízí velice úspornou péči o vaše nádobí s třídou energetické spotřebyA++, nejvyšší třídu účinnosti mytí i sušení A a příjemný tichý provoz s hodnotou 46 dB. Při použití nejúspornějšího programu ECO spotřebovává pouhých 9,5 litrů vody a 0.92 kWh energie.
Proplachovací technologie ActiveWater maximalizuje účinnost a zabezpečuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cílené rozložení vody, optimalizovaná filtrační technologie, rychlejší ohřívání a vyšší výkonnost čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody vám umožní snížit náklady na vodu i elektrickou energii.Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E poskytuje výběr z 6 mycích programů, které zajistí ty nejlepší výsledky a čistotu vašeho nádobí. Intenzivní 70 °C využijete pro silně ušpiněné hrnce a pánve, auto 45-65 °C pro smíšené nádobí, úsporné mytí zajistí program Eco 50 °C, zvláště rychlé mytí umožní program hodinový 65 °C, předmytí provede studený oplach intenzivně znečištěného nádobí.
Nový program sklo 40 °C se postará o záři vašich skleniček bez zbytků čisticího prostředku. Díky nízkým teplotám, nastavením teploty na oplachování čisticího prostředků a prodloužené době sušení, bezpečně a ohleduplně umyje skleněné nádobí, zajistí optimální sušení a nejvyšší lesk. Program péče o zařízení bude udržovat vaši myčku v perfektním stavu i při častém používání. Přídavná funkce HygienaPlus je novou možností, která garantuje maximální hygienu díky antibakteriálnímu mytí. Pomocí zvýšené teploty sušení odstraní až 99,9 % všech bakterií a jejich zárodků. Tuto funkci ocení zejména osoby s vysokými nároky na hygienu a rodiny s malými dětmi při mytí choulostivého nádobí jako jsou například kojenecké lahvičky.
Funkce VarioSpeed plus se vám bude perfektně hodit při rodinných oslavách nebo zahradních párty. Jejím zvolením dosáhnete perfektního výsledku mytí a sušení za nejkratší možnou dobu. Stisknutí jediného tlačítka snížíte dobu mytí až o 66 % se zachováním běžně vysoké účinnosti mytí. Funkce extra sušení se pak postará o zvláště účinné sušení pro špatně schnoucí nádobí.
Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E je velmi prakticky vybavena. Koše VarioFlexa zasouvatelná zásuvka VarioDrawer rozšiřují možnosti nastavení s maximem prostoru na všech úrovních. Zásuvka VarioDrawer tvoří třetí úroveň pro vkládání a je ideálním místem pro příbory a malé kuchyňské potřeby. Tento systém vám poskytne více flexibility a prostoru při vkládání špinavého nádobí.
O snadné ovládání se postará 7zónový displej zobrazující zbývající čas a běžné informace, jako například ukazatel nedostatku soli či leštidla. InfoLight červený bod promítaný na podlahu před myčkou vás bude informovat o provozu dokončení práce spotřebiče. Díky časové předvolbě 1 – 24 hodin budete mít možnost nastavení provozu spotřebiče například v čase nízkého tarifu elektřiny.

+ Pozitivní

– Negativní

Tichá Slabší sušení
Vrchní přihrádka na příbory Eco program příliš dlouhý
 Jednoduché ovládání, dobré mytí  Při úsporných programech nádobí hůře umyto

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 46 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 52 kg
Spotřeba energie  0.92 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 59,8/ 81,5/ 55
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

97%

6

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Serie | 4 Bosch SMV46KX01E integrovaná vestavná myčka   Systém košů VarioFlex Systém košů VarioFlex představuje špičkovou flexibilitu uvnitř stříbrných košů. Horní koš…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Bosch SMV 46KX01

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.