Bosch SMV 58N80

Plně vestavná myčka nádobý ActiveWater v energetické třídě A++, šířka 60 cm 6 litrů: 100% výkon s minimální spotřebou vody extrémně tichý provoz: pouhých 44 dB. TimeLight: přesný čas zbývající do konce cyklu je promítaný na podlahu. A++: velmi ekonomické mytí, díky vysoké energetické úspoře. Systém košů VarioFlex s příborovou zásuvkou Vario: více místa pro ukládání.Pokud vás tato myčka zaujala a zvažujete její koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  AquaSenzor, senzor naplnění auto 3in1 výměník tepla technika střídavého mytí regenerační elektronika 5. ostřikovací rovina pro samočištění plochého sítka samočistící sítko nerez ovládání shora ukazatel zbytkového času v minutách akustický signál ukončení programu
TimeLight barva ukazatele: červená časová předvolba 1-24 hod elektronický ukazatel nedostatku soli elektronický ukazatel nedostatku leštidla.
Specifikace
A++: velmi ekonomické mytí, díky vysoké energetické úspoře.
Systém košů VarioFlex s příborovou zásuvkou Vario: více místa pro ukládání.
náplň: 13 jídelních sad
třída spotřeby energie: A++
spotřeba energie v programu Eco 50: 262 kWh/rok na základě 280 standardních mycích cyklů (napojení na studenou vodu) a spotřebě v režimech s nízkou spotřebou energie. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání spotřebiče.
spotřeba energie při programu Eco 50: 0.92 kWh
spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.1 W / 0.1 W
spotřeba vody v programu Eco 50: 1680 litrů/rok, na základě 280 standardních mycích cyklů. Skutečná spotřeba vody závisí na způsobu používání spotřebiče.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.