Bosch SMV25AX01E recenze a návod

Fotogalerie produktu
Bosch SMV25AX01E je skvěle vybavená a cenově dostupná vestavná plně integrovaná myčka, která vyniká krásným designem. Perfektně tak zapadne do jakékoliv moderní kuchyně. Na jeden cyklus dokáže pojmout až 12 sad nádobí a řadí se do energetické třídy A++, díky čemuž bude šetřit vaše rodinné finance. Její hlavní výhodou jsou nejen prvotřídní technologie usnadňující provoz. Mezi ně patří i např. SilencePlus, díky čemuž je myčka velmi tichá a její hlučnost nepřesáhne hranici 48 dB.
ActiveWater je revoluční proplachovací technologie, díky které získáte maximum z každé kapky vody. Díky cílenému rozložení vody, optimalizované filtrační technologii, rychlejšímu ohřívání a vyšší výkonnosti čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody žádná kapka vody nepřijde nazmar. Snížením spotřeby vody a energie tento model snižuje dopad na životní prostředí a může vám pomoci ušetřit peníze na vaše běžné výdaje.
Nepostradatelnou funkci je také systém AquaSenzor, který v závislosti na stupni znečištění nádobí reguluje spotřebu. V závislosti na množství zbytků jídla, tuku nebo pozůstatků čisticího prostředku systém vyhodnotí kolikrát bude nádobí oplachované. Bosch SMV25AX01E dále nabízí bezpečnostní funkci AquaStop s dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostním ventilem a podlahovou vanu s plovákovým spínačem. Díky tomu budete 100% chráněni před poškozením vodou. Funkce LoadSensor zjistí pomocí otočného senzoru množství nádobí a hladinu vody, kterou podle potřeby reguluje. Senzor zaplnění poskytuje optimální využití vody, dokonce i při mytí zpola nebo částečně plné myčky, a šetří vodu a elektrickou energii. Technologie ochrany skla využívaná v myčkách značky Bosch neustále reguluje tvrdost vody. Jedině tak je možné mýt sklo a choulostivý porcelán s maximální péčí. Velmi účinný motor EcoSilence Drive zajišťuje ještě nižší spotřebu elektrické energie, pracuje bez kartáčů a zaručuje špičkové výsledky za všech okolností. Stisknete-li tlačítko varioSpeed Plus, zkrátí se doba mytí až o 66 %. Délka zkráceného času se okamžitě objeví na displeji. Výsledkem je optimálně čisté, zářící a suché nádobí v nejkratším možném čase. Toto je ideální volba, pokud potřebujete umýt velké množství nádobí a skla v nejkratším možném čase. Myčky nádobí s výměníky tepla dokáží zacházet s cenným sklem a porcelánem s mimořádnou péčí a bez rizik. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.

+ Pozitivní

– Negativní

Úspora energie Absence programu sklo
Tichá

 

Specifikace

Energetická třída A++
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 48 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 49 kg
Spotřeba energie  0,9 kWh
Displej NE
Rozměry Š/ V/ H 59,8/ 81,5/ 55
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

bez hodnocení

zatím žádné

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Typ: vestavba Konstrukce vestavné myčky: plně integrovaná Kapacita myčky (souprav): 12 Spotřeba energie (kWh): 0.9 Spotřeba vody (l): 9.5 Odhadovaná roční spotřeba energie… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Bosch SMV25AX01E

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.