Bosch TES 60523 RW

Plně automatické kávovary Bosch ho ovládají do posledního detailu. Ať už dáváte přednost espressu nebo třeba frappé, jsou tady od toho, aby vám pokaždé naservírovaly dokonalý šálek kávy. Stiskem jediného tlačítka. IntelligentHeater: inteligentní ohřevný systém – ideální teplota a plné aroma díky systému SensorFlow. Velký výběr káv stisknutím tlačítka: Espresso, caffe crema, cappuccino, caffe latte a latte macchiato. Rychle a pohodlně.
oneTouch DoubleCup: Jakákoliv káva nebo mléčná specialita stiskem jednoho tlačítka – dva nápoje ve stejném čase. MilkClean: mléčný systém se kompletně vyčistí stiskem jednoho tlačítka. Rychlé, praktické a velmi hygienické. CeramDrive: vysoce kvalitní mlýnek z keramiky. SinglePortionCleaning: čištění skrze úplné vyprázdnění všech potrubí po každém procesu přípravysensoFlow system.Špičkový plně automatický kávovar ve stylovém provedení. Tiché mletí díky keramickému mlýnku. OneTouch DoubleCup pro přípravu dvou nápojů najednou. MilkClean pro kompletní vyčištění mléčného systému. Automatický čistící a odvápňovací systém. Snadné čištění přístroje.
Během spařování udržuje teplotu na optimální hodnotě mezi 90 a 95 stupni. Díky tomu má káva tak lahodnou chuť. Navíc si ji můžete dopřát nejrychleji na světě, už za 30 vteřin.  Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde..

Fotogalerie produktu
 

Skvělé výsledné chuti je dosaženo také pomocí patentované technologie turbulenční komory s prohnutým pístem. Právě ona zajišťuje ideální extrakci mleté kávy a fantastické aroma.Funkce OneTouch.U kávovarů z řady VeroAroma a VeroSlection vám stačí stisk jediného tlačítka a váš šálek kávy je připraven. Technologie přípravy kávy ve dvou krocích pro maximální požitek z každého šálku, a to i u velkých kávových nápojů s vysokým obsahem mléka. Postupně dochází k dvojímu mletí i spařování. Spařovací komorou tak protéká méně vody, čímž se uvolňuje méně hořkých substancí a zachovává se bezvadné, intenzivní aroma.Kvalitní a tichý keramický mlýnek “silent ceram drive”

Specifikace:
Podsvícení tlačítek
Zásobník na kávová zrna s víkem, který udržuje aroma kávy (300g)
Nastavitelný stupeň mletí (vícestupňové)
Jazyk displeje programovatelný
příkon: max. 1500 W
dětská pojistka: náhodné spuštění spařovacího procesu není možné
přihrádka na napájecí kabel; délka kabelu: 1m

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.