Bosch TES 60729 RW

Dokonalý, plně automatický kávovar Bosch vás potěší vás velkým množstvím funkcí, jednoduchým ovládáním pomocí dotykových tlačítek a moderním designem, díky kterému zapadne do každé kuchyně či restaurace. Obsluha přístroje je velice jednoduchá a pouhým stiskem tlačítka připravíte doslova extázi pro vaše chuťové buňky. Přístroj má příkon 1 500 W a silné čerpadlo, které dosahuje tlaku až 19 barů, takže z namleté kávy vymáčkne maximum, což se podepíše hlavně na síle a chuti nápoje. Vodu nebudete muset dolévat tak často, jelikož vyjímatelná nádobka na vodu má objem až 1,7 litru. Nadstandardní kapacitu má i zásobník na kávu, který pojme až 300 g kávy. Mletí zrn probíhá ve velmi kvalitním a hlavně tichém keramickém mlýnku Silent CeramDrive. O chodu vybraného programu vás bude informovat dobře čitelný displej a tlačítka, které se při daném procesu rozsvítí.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Disponuje inteligentním systémem nahřívání, hlídá ideální teplotu při spáření, což pokaždé zaručí maximální požitek z připravené kávy. Ideální tlak pro dosáhnutí optimálního aroma hlídá funkce AromaPro Concept. To vše a spousta dalších technologií umožňují připravit precizní nápoj dle výběru a těch možností je hned několik. Počínaje klasickou kávou a espressem umí i Cappuccino, Latte Macchiato, Cafe Latte, mléčnou pěnu či teplé mléko popřípadě i horkou vodu, kterou si můžete zalít oblíbený čaj. Navíc když je přístroj v nečinnosti po určitou dobu, sám se přepne do režimu Stand By, čímž šetří energii a vaše peníze.
Systém IndividualCup: Individuálně nastavitelná velikost šálku, abyste měli šálek naplněný přesně tak, jak chcete, výškově nastavitelná výpusť kávy : Až 14 cm vysoké skleničky na Latte Macchiato, OneTouch DoubleCup: Příprava dvou samostatných šálků u všech káv a mléčných specialit.

Podsvícení tlačítek
Zásobník na kávová zrna s víkem, který udržuje aroma kávy (300g)
Nastavitelný stupeň mletí (vícestupňové)
Jazyk displeje programovatelný
Přihrádka na napájecí kabel; délka kabelu: 1m
Příkon: max. 1500 W
Tlak : 19 bar
Objem nádržky na vodu : 1,7 l

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.