Bosch WAB 24262BY recenze a návod

Fotogalerie produktu

Předem plněná pračka značky Bosch, která zaujme hlavně spojením atraktivní ceny, kvalitního dílenského zpracování a mimořádné efektivity. Patří totiž do vůbec nejúspornější třídy na trhu A+++, takže dlouhodobě ušetří vaši peněženku i životní prostředí. Nespornou předností je také certifikace Ecart, jež potvrzuje, že je pračky vhodná i pro praní prádla silných alergiků. I přes příznivou cenu pak nechybí ani vyspělý systém VarioPerfect, který se skládá ze dvou možností – funkce SpeedPerfect pro až 65% úsporu času a EcoPerfect pro snížení spotřeby až o 50 %.
Nechybí ani technologie množstevní automatiky, takže prát můžete klidně s napůl naplněným bubnem a přesto maximálně ušetřit, neboť pračka inteligentně reaguje na množství prádla v bubnu a tomu uzpůsobuje spotřebu vody. Výhodou je rozhodně i tichý chod – maximální hlučnost 57 dB při praní totiž rozhodně patří k tomu lepšímu v dané kategorii.
Pračka je vybavena speciální systémem pro individuální nastavení praní VarioPerfect, který navíc kombinuje dvojici technologií pro efektivní praní. SpeedPerfect dokáže ušetřit až 65 % času praní. Přitom stačí jen stisknout tlačítko. Druhou volbou je EcoPerfect, což je funkce, který výrazně sníží spotřebu energie. Pokud je vám tedy lhostejná doba praní, ale chcete ušetřit, tento systém sníží spotřebu až o 50 %. Výsledek praní je ale vždy dokonalý.
Pračka je vybavena technologií FuzzyLogic, která je inteligentně schopna reagovat na množství prádla v bubnu. Podle toho přizpůsobí nejenom průběh pracího programu, ale tím i spotřebu vody a elektrické energie. Díky této technologii je tak možné výrazně ušetřit na provozu i při praní menších objemů prádla. Vy se tak nemusíte bát, že by bylo vždy nutné prát jen naplněnou pračku. Pračka se zaměřuje především na komfort používání pro uživatele, to se ale nevylučuje s elegantním zpracováním. Na první pohled zaujmou klasické tvary Bosche s prolisy na bocích, které tlumí vibrace a zpevňují konstrukci. Velmi praktický je přehledný ovládací panel s velkým LCD a také například 30cm plnící otvor, který lze otevřít až do úhlu 140°.

+ Pozitivní

– Negativní

Tichý chod Menší buben
Možnost regulace nastavení programů Při ždímání hlučnější
Dostatečný výběr programů  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 57 dB
Počet otáček 1200
Hmotnost 66 kg
Spotřeba energie 153 kWh
Počet programů 15
Rozměry Š/ H/ V 60/ 56/ 85
Objem bubnu 6 kg
 6.smysl ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100%

5

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Volně stojící pračka s předním plněním WAB24262BY Záruka kvality AllergyPlus/ECARF: vyrobeno především pro alergiky s citlivou pokožkou. VarioPerfect™: ušetří 40% času.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Bosch WAB 24262BY

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.