Bosch WAN 28260CS recenze a návod

Fotogalerie produktu
Líbí se vám představa, že odpočíváte s nohama nahoře, zatímco se vám pere prádlo? Komu ne. A o tomhle pomocníkovi ani nebudete vědět, ozve se, až bude s praním hotový. Zatímco výrobci Bosch do této automatické pračky nacpali ty nejlepší a nejmodernější funkce, vy do ní můžete v klidu dát až 7 kilogramů prádla.
Automatická pračka Bosch WAN28260CS je maximálně úsporná pračka energetické třídy A+++ s kapacitou pro 7 kg prádla. Její maximální rychlost otáček je 1400 ot./min., což vás rozhodně nevytočí. Zbytková vlhkost prádla je totiž jen 53 %. Nejen, že samotná značka Bosch je zárukou kvality, ale navíc poskytuje záruku dlouhých 10 let na motor pračky, který se už tak pyšní dlouhou životností. Asynchronní motor EcoSilence Drive™ vás také příjemně překvapí tichým chodem (54Db praní/75Db odstřeďování).
Spěcháte a potřebujete mít vypráno co nejrychleji? Nebo se přikláníte k ekonomičtějšímu řešení? Díky speciální funkci VarioPerfect si můžete vybrat takovou funkci, která se vám momentálně hodí. Prací program tak bude optimalizován z hlediska úspory času nebo úspory energie. Ušetřených 65 % času nebo 50 % energie je dobrý důvod k tomu zamilovat si tohoto nového pomocníka, nemyslíte? Navíc se vždy můžete těšit na perfektně čisté prádlo. Dvojstupňová množstevní automatika ActiveWater™ optimalizuje spotřebu vody a energie.
Intuitivní TouchControl tlačítka vám pak umožňují nejen pračku spustit (start), ale pokud se rozhodnete během spuštěného programu prádlo doplnit, je tu tlačítko pauza s re-load funkcí. Samozřejmostí je pak možnost nastavení předpírky, teploty, počtu otáček/stop máchání či odložený start. Není nic příjemnějšího, než přijít domů a mít vypráno.
Standardní programy, na které se vztahují informace uvedené na štítku a v informačním listu, bavlna 60 ° Eco a bavlna 40 ° Eco jsou vhodné pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla a jedná se o nejúčinnější programy z hlediska kombinované spotřeby energie a vody. Skutečná teplota se může lišit v závislosti na kombinaci zvoleného programu a teploty. Je třeba počítat, že délka pracího cyklu může být prodloužena ve prospěch nižší spotřeby energie. Ve všech případech je ale zaručena třída účinnosti praní A.

+ Pozitivní

– Negativní

Plná výbava funkcí Nic
Nízká spotřeba energie
Možnost úpravy teploty, odstředivých otáček, doby praní  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 54 dB
Počet otáček 1400
Hmotnost 67.57 kg
Spotřeba energie 157 kWh/rok
Počet programů 200
Rozměry Š/ H/ V 60/ 55/ 85
Objem bubnu 7 kg
 6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

98%

3

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

BOSCH WAN28260CS Automatická pračka Pračka BOSCH WAN28260CS pro 7 kg náplně, s 1400 ot./min. a nejúspornější energetickou třídou A+++. BOSCH WAN28260CS nabízí celou řadu.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Bosch WAN 28260CS

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 2    Průměr: 1/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.