Braun JB 5160 Recenze a návod

Fotogalerie produktu

Hlavní výhodou stolního mixéru JB 5160 BK Identity je robustní konstrukce a vysoký výkon mixování. Nabízí až 11 rychlostí s pulsní funkcí pro ještě jemnější výsledky. Jedinečná kombinace speciálního tvaru nádoby se speciálními úhly a vyššího umístění čepelí umožňuje při mixování efektivní cirkulaci, která vytváří perfektní tok s optimálními výsledky mixování. Robustní konstrukce a vysoký výkon zaručují, že motor bez námahy zvládne rozmixovat cokoli bez nejmenšího zaváhání.

+ Pozitivní

– Negativní

Nejlepší na drcení ledu a smoothie, ale i horké polévky

Už se mi stalo, že jsem několikrát nedotáhla nádobu k přístroji a obsah začal téct přes přístroj na linku. Budu si dávat velký pozor.

Dobrá značka je základ úspěchu.

Docela velký, hlučnější

Splňuje vše pro přípravu smoothies, oceňuji hlavně snadnou a rychlou údržbu, díky tomu mixér často používám a nelituji investice

Těsnění na víku nádoby bylo pravděpodobně dlouhým skladováním přilepeno k nádobě a po prvním vyjmutí víka, zůstala část těsnění na nádobě a musela se seškrabat nožem.

 

Specifikace

Typ mixéru Stolní
Příkon 1000W
Hlučnost
Počet rychlostí 11
Hmotnost 4,1kg
Objem mísy 1,6l
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

94%

29

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Stolní mixér příkon 1000W, 11 rychlostí a funkce puls, inteligentní programy pro drceníledu, smoothie a mixování, objem 1.6l, nádoba z teplotně odolného, “thermo resist” skla, speciální tvar mixovací nádoby, vyjímatelný nůž z nerezové oceli, mini odměrka. Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k mixéru.

Návod a manuál

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.