Braun MQ 785 Patisserie Plus

Tyčový mixér Braun MQ785 Patisserie Plus z řady Multiquick s technologií SmartSpeed představuje to nejlepší z této řady. Disponuje nerezovým nástavcem PowerBell s rozšířenou nohou proti vystřikování. Ovládá se intuitivním tlačítkem, čím větší stisk, tím větší rychlost. Do vybavení patří skvělý sekací nástavec pro nasekání bylinek, tvrdého sýra a dalších surovin během několika vteřin. Jednotlivé nástavce jsou snadno nasaditelné pouhým zacvaknutím. Pracuje pomocí tichého DC motoru s výkonem 750 W.  Pokud vás tento mixér zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Patentovaná spodní část nerezové mixovací nohy PowerBell – ultra ostré nerezové nože a zvonovitý tvar zaručí ty nejjemnější a nejrychlejší výsledky bez rozstřiku surovin, takže můžete mixovat i horké polévky či omáčky přímo v hrnci. Nabízí rovněž tlačítko Smartspeed umožňující plynulou změnu rychlosti. Díky unikátně tvarovaným, extra tvrdý nerezovým nožům lehce zpracuje všechny potraviny. Na kuchyňské lince zabere minimum místa a přitom se vyrovná běžnému kuchyňskému robotu.Snadno nasaditelné nástavce zacvaknutím. Lze mýt v myčce (kromě motorové jednotky).

Specifikace a technické parametry: 

Mixér s nerezovou mixovací nohou PowerBell
Food processor o objemu 1,5 l
Disky na jemné/hrubé strouhání, krájení na plátky a julienne nudličky
Hnětací hák – uhněte těsto do 60 vteřin
350 ml sekací nástavec na nasekání bylinek, tvrdého sýra, ořechů, cibule a dalších surovin. Výborný také např. na výrobu domácího pesta, moučkového cukru nebo arašídového másla
Nerezová šlehací metla na šlehání šlehačky, vaječných bílků, palačinkového těsta či nadýchaných dezertů
Plastová odměrná nádoba (600 ml)
Maximální příkon 750 W
Otáčky 13 300 ot./min.
Materiál nádoby Plast
Šířka 40,5 cm
Výška 18,1 cm
Hloubka 28,9 cm
Hmotnost 2,13 kg

Video recenze:

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.