Braun WK 300 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Rychlovarná konvice Braun Multiquick WK 500 byla navržena tak, aby se stala ozdobou vaší kuchyně a zároveň byla užitečným nástrojem pro rychlou a snadnou přípravu vroucí vody. Výrobci konvici navrhli s důrazem na maximální bezpečnost. Konvice se automaticky vypne hned ve 4 situacích. Pokud v ní není voda, pokud je odejmuta z podstavce, když je víko otevřeno a pokud se voda dovaří. I při přehřátí je konvice stále bezpečná a vypíná se automaticky. Znovu použít ji můžete po jejím vychladnutí. Samotná údržba je o to lehčí, díky filtru proti vodnímu kameni, schovanému uvnitř. Vodní kámen se netvoří a vy s konvicí nemáte tolik práce.Se svým výkonem 2200 W a objemem vody pro ohřev v maximu 1,7 l je tak rychlovarná konvice špičkou mezi svými konkurenty. Kabel nikde nezavazí a je diskrétně uschován v podstavci konvice. Stupnice hladiny vody je jasně čitelná po obou stranách těla konvice, tedy pro leváky i praváky.
Konvici je navíc možné umístit kamkoliv a 360° otočené připojení napájecího kabelu zajistí, že bude stát přesně tam, kde vám to vyhovuje. Díky technologii Rapid Boil bude voda uvařena již za 35 vteřin.

+ Pozitivní

– Negativní

Rychlý ohřev vody Poměrně krátký kabel
Velké síto na vodní kámen, které lze vyndávat na vyčištění
Několik bezpečnostních způsobů vypnutí vaření

 

Specifikace

Objem 1,7 l
Materiál plastový
Hmotnost 1,4 kg
Příkon 2200 W
Bezdrátová NE
Filtr ANO
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

90%

53

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Rychlovarné konvice Braun zvládnou uvařit vodu již během 45 sekund. 4stupňový bezpečnostní systém, omyvatelný filtr proti vodnímu kameni a snadné plnění. Rychlé a spolehlivé.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál rychlovarné konvice.

Návod a manuál Braun WK 300

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.