Candy CDP 6S3TAW-S recenze a návod

Fotogalerie produktu

Volně stojící myčka nádobí je výborná věc. Nemusíte se trápit s tím, že ji potřebujete přesně vtěsnat do kuchyňské linky. Prostě ji postavíte, kde zrovna máte místo. S úzkou šířkou 45 cm se skutečně vejde i do těch nejmenších rohů v místnosti, máte proto jistotu, že vám nebude překážet. Pak už stačí jen zapojit do elektřiny a můžete jít relaxovat, myčka se o vaše nádobí spolehlivě, leč šetrně postará za vás.Na jeden mycí cyklus vám spotřebič vyčistí až 9 sad nádobí. Tato kapacita z něj dělá ideálního společníka především do menších domácností, kde žijí jednotlivci, páry nebo rodiny s jedním dítětem. Zařazení do vysoce úsporné energetické třídy A+ napovídá, že myčka je při svém provozu skutečně efektivní a nezruinuje vám rodinný rozpočet. Ba naopak, ještě s ní ušetříte. Na jeden mycí cyklus spotřebuje pouhých 10 litrů vody, tedy několikanásobně méně, než kdybyste nádobí každý den umývali ručně. Podle druhu nádobí, jeho množství a míry zašpinění si po naplnění myčky zvolíte jeden z pěti přednastavených programů. Aby se vám interiér ještě lépe plnil, horní koš si výškově nastavíte tak, jak to dané situaci nejlépe vyhovuje a do myčky se vešlo co nejvíce nádobí.
O konci mytí vás přístroj informuje zvukovým signálem. Nádobí od hrnců až po příbory se poté krásně leskne, nejsou na něm žádné zbytky jídla a už je dokonce i suché, takže jej můžete uklidit nebo ihned znovu použít.

+ Pozitivní

– Negativní

Velký vnitřní prostor Nic
Tichá, nízká spotřeba
30 min. program účinný, nádobí čisté  

 

Specifikace

Energetická třída A+++
Způsob umístění volně stojící
Hlučnost 43 db
Účinnost mytí A
Hmotnost 42,25 kg
Spotřeba energie  0,85 kWh
Displej ANO
Rozměry Š/ V/ H 60/ 85/ 60
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

91%

5

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

CDP 6S3TAW-S MYČKA NÁDOBÍ CANDY Myčka nádobí CDP 6S3TAW-S značky CANDY ve svém bílém provedení zapadne do každé kuchyně, kde Vám ušetří spoustu času i námahy. Díky své nízké…
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k myčce.

Návod a manuál Hyundai Candy CDP 6S3TAW-S

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.