Candy CSW 485 D-S recenze a návod

Fotogalerie produktu
Pro všechny, kteří nemají možnost sušit své prádlo v bytě nebo venku, se stane ideálním domácím pomocníkem pračka se sušičkou CANDY CSW 485D-S. Ta se vyznačuje nejen svým elegantním vzhledem, ale rovněž svými moderními funkcemi, bez kterých si nelze moderní domácnost představit. S 1400 otáčkami za minutu a bubnem o velkém objemu (8 kg praní /5 kg sušení) se můžete těšit na to, že vaše prádlo bude nejen skvěle vyprané, ale i dokonale vysušené. Spotřebič spadá do energetické třídy A, takže se můžete spolehnout na jeho energetickou úspornost.
CANDY CSW 485D-S je vybavena speciálním bubnem Shiatsu, který vyniká masážními body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny. Na výběr máte z 16 základních programů a 40 programů Smart Touch. Vybrat si tak můžete například režim pro bílé prádlo a předpírku, pro praní syntetických tkanin, bavlny dětského prádla či vlny. Zvolit lze denní program trvající 59 minut nebo rychlý program na 14, 30 i 44 minut. Pokud jde o sušení, vyberete si ze 3 úrovní – extra suché, k žehlení, na ramínko. Samozřejmostí je také funkce odloženého startu o 24 hodin, stejně jako funkce odloženého konce. Bezpečnostní zámek u dveří pračky znemožní otevření dvířek během praní a speciální pojistka Antioverflow zabrání nechtěnému úniku vody.

+ Pozitivní

– Negativní

Kombinace pračky a sušičky v jednom Při ždímání mírně hlučnější
Pohodlné hlasové ovládání
16 základních programů a 40 programů Smart Touch  

 

Specifikace

Energetická třída B
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 61 dB
Počet otáček 1400
Hmotnost 73 kg
Spotřeba energie 5.44 kWh
Počet programů 16
Rozměry Š/ H/ V 60/ 54/ 85
Objem bubnu 8 kg
 6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

76%

7

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Pračka se sušičkou Smart, kapacita 8+5 kg, energetická třída A, NFC technologie, hlasový asistent, 16 + 40 programů, rychlé programy, Woolmark certifikát Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Candy CSW 485 D-S

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.