Candy CSW4 364D/2-S recenze a návod

Fotogalerie produktu
Volně stojící automatická pračka se sušičkou CANDY CSW4 364D/2-S SLIM Smart s předním plněním je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Vyniká svou kvalitní péčí o prádlo a celou řadou špičkových funkcí. Spotřebič energetické třídy B disponuje kapacitou 6 kg na praní a 4 kg na sušení. Jeho velkou předností je technologie Smart Touch, která představuje bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání. Pomocí smartphonu či tabletu můžete do pračky nainstalovat i nové programy a funkce. Vychytávkou je i hlasový asistent, kdy pračku můžete ovládat hlasem.
K dalším vymoženostem patří funkce pro odložený začátek a konec či detekce množství vloženého prádla, která automaticky přizpůsobí prací cyklus objemu náplně. Praktickou funkcí je i pokračování programu v místě přerušení v případě výpadku proudu a možnost přidání prádla po zapnutí pračky. Kondenzovaná sušička je vybavena senzorovým sušením se třemi úrovněmi, a to extra suché, k žehlení a na ramínko. Pračka se může pochlubit nerezovým bubnem Shiatsu s masážními body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny. Je vybavena digitálním displejem a výkonným AC motorem. Bezpečnost při praní zaručuje bezpečnostní zámek dveří, ochrana proti úniku vody Antioverflow a ochrana proti přepěnění. Díky svému úzkému provedení se pračka skvěle hodí do menších koupelen. Pořiďte si tento jedinečný spotřebič, který funguje zároveň jako pračka a sušička. Výborně se postará o vaše prádlo a ušetří vám spoustu času.

+ Pozitivní

– Negativní

Kombinace pračky a sušičky v jednom Pomalejší sušení a malý buben
Upravuje si dobu praní a spotřebu vody dle množství prádla
Tichá s dobrým ovládáním  

 

Specifikace

Energetická třída B
Způsob plnění přední
Hlučnost praní 57 dB
Počet otáček 1300
Hmotnost 66 kg
Spotřeba energie 4,85 kWh/cyklus
Počet programů 16
Rozměry Š/ H/ V 60/ 44/ 85
Objem bubnu 6 kg
 6.smysl NE
Celá speficikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

84%

6

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Pračka se sušičkou SLIM Smart, kapacita 6+4 kg, energetická třída A, NFC technologie, hlasový asistent, 16 + 40 programů, rychlé programy, Woolmark certifikát, hloubka 44 cm .
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k pračce.

Návod a manuál Candy CSW4 364D/2-S

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 2    Průměr: 2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.