Catler ES 8010

Speciální topný systém „Thermoblock“ v kombinaci s italským 15 barovým čerpadlem a funkcí předspaření vždy zajistí dokonalou extrakci kávy a přípravu vynikajícího nápoje s bohatou chutí a krémovou pěnou.
Pomocí parní trysky nejen napěníte mléko pro Vaši oblíbenou kávu latte macchiato či cappuccino, ale natočíte i horkou vodu pro čaj nebo horkou čokoládu. Pro pohodlnější obsluhu lze otočnou parní trysku nastavit do různých poloh. Velká plocha pro předehřátí šálků umožňuje zachovat teplotu kávy po dlouhou dobu.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Polohově nastavitelná otočná parní tryska s odnímatelným nástavcem snadno prohřeje a správně napění mléko v nerezové nádobce. Milovníci dobrého čaje, horké čokolády a dalších teplých nápojů zase ocení samostatnou funkci Výdej horké vody.Espresso nabízí speciální funkci Triple Prime, která dokáže kávu krátce předpařit. Tím je zajištěna opravdu kvalitní extrakce a maximalizace chuti kávy. Pokud máte rádi větší šálek kávy, je k dispozici i tlačítko pro výdej horké vody, čímž je možné šálek dodatečně doplnit.
Z nadstandardních funkcí lze bezpochyby jmenovat plochu pro nahřívání šálků či vyjímatelnou schránku pro uložení příslušenství. Přístroj má příkon 1100 W a tlak čerpadla 15 barů.Espresso ES 8010 je vybaveno samostatnou funkcí pro výdej horké vody k přípravě čaje nebo čokolády. Velká plocha pro předehřátí šálků umožňuje zachovat teplotu kávy po dlouhou dobu. Připravte si svůj oblíbený nápoj od klasického Latté až po Machiatto.

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.