Catler ES 8012

Espresso CATLER ES 8012 je nejen výjimečná chuť připravené kávy, ale i automatické přepnutí do úsporného režimu po 30ti minutách a automatické vypnutí po 3 hodinách nečinnosti přístroje.Pomocí parní trysky nejen našleháte mléko pro vaši oblíbenou kávu latté nebo cappuccino. Zásobník na vodu je o objemu 2l a lze ho plnit zezadu a plocha na nahřívání šálku zajistí bezztrátovost teploty právě připravené kávy.Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
  Nejsilnější stránkou tohoto přístroje je vždy čerstvě namletá káva díky integrovanému mlýnku. Mletá káva si totiž své nepřekonatelné aroma uchovává jen velmi krátkou dobu (v řádu desítek sekund), takže jedinou možností je používat zrnkovou kávu a umlít ji až těsně před přípravou.
Elektronický ventil odebírá přebytečnou vodu z kávy napěchované ve filtru vždy po ukončení extrakce. Výsledkem je suchá kávová sedlina, kterou snadněji odstraníte z filtru. Pro snadnější údržbu se espresso CATLER ES8012 automaticky vypne po dvou hodinách. Jistě si také oblíbíte funkci předspaření kávy.

Recenze video

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.