Catler ES 8013

Moderní, pákové espresso v nerezovém provedení je ideální pro přípravu espressa, cappuccina, latté a dalších druhů kávy. Experimentujte s hrubostí a dávkováním kávy dle vaší fantazie, připravte si pokaždé jinou chuť. Chuť z čerstvě namletých kávových zrn vám pokaždé zvedne náladu. Perfektní design s důrazem na velmi snadnou obsluhu bez složitého čištění a dostatečný výkon pro náročné domácí i profesionální použití jsou hlavními znaky espressa Catler ES 8013. CATLER ES 8013 je vybaven tepelným systémem Thermocoil a integrovaným mlýnkem s kovovými mlecími kameny. Mlýnek je oproti modelu ES 8012 větší a vyvýšený a umožňuje mlít jen potřebné množství kávy přímo do držáku. Nastavte si různou hrubost mletí v 18 krocích, ovlivní to proces extrakce a chuť výsledného espressa. Tryska na cappuccino vám pomůže vytvořit ten nejkrémovější nápoj. Pokud vás tento kávovar zaujal a zvažujete jeho koupi, informaci, kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
 

Pro co nejlepší výslednou chuť vaší kávy, kromě čerstvě mleté kávy, jejího správného napěchování a správného tlaku je důležitá i správná teplota vody. O to se postará elektronický PID systém, který zaznamenává a stabilizuje teplotu během extrakce. Nízkotlakové předspaření zajišťuje postupné zvyšování tlaku pro rovnoměrnou extrakci. Nádržka na vodu má objem 2 l a do zásobníku na kávu se vejde celých 250 gramů. Nechybí ukazatel tlaku při extrakci a také programovatelné dávkování vody. Kontrolka Clean Me vás informuje o potřebě spuštění čisticího procesu. Samozřejmostí je plocha na nahřívání šálků. S espressem Catler ES 8013 jsou dodávány dva filtry se jednoduchým dnem pro 1 nebo 2 šálky espressa jako součást příslušenství. Samotný vzhled 8013 v nerezové oceli bude ozdobou každého interiéru.

Specifikace a technické parametry :

funkce krátkého předspaření
automatické a manuální dávkování kávy
přednastavené množství mleté kávy a možnost programování množství mleté kávy pro 1 a 2 šálky
obnova továrního nastavení
manuální nastavení objemu kávy
nastavení teploty vody (+/- 2 °C)
funkce „Dry Puck” – elektronický ventil pro odstranění přebytečné vody z kávy napěchované ve filtru po ukončení extrakce
automatické vypouštění zbytkové vody z topného systému po použití funkce páry
funkce Clean Me – světelná kontrolka indikuje potřebu spuštění čisticího procesu
Tlak 15 bar
Náplň Zrnková káva
Objem nádržky na vodu 2 l
Funkce Napěnění mléka, Nastavení množství vody, Nastavení množství kávy
Barva Stříbrná

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.